Suomalaiset valittiin jo 15kerran Euroopan rumimmiksi.
Raati oli yksimielinen Suomalainen on rumin,Alkoholisti,ja haisee aina sanoivat Ruotsalaiset valitsijat.
aiheesta uutisioi Fdn EWS.
Raati oli yksimielinen Suomalainen on rumin,Alkoholisti,ja haisee aina sanoivat Ruotsalaiset valitsijat.
aiheesta uutisioi Fdn EWS.
Vastaukset 52
Vanhimmat
Puuttuuko Fazerin botti nyt kirjoitteluun?
Ai niin, suomalaisistahan siinä puhutaan - no problem.
Suomalaiset on Euroopan rumimmat suklaanostajat.
No käy kattoon sinne hunnun alle.
Saatat järkyttyä.
Lisää hujuhajua.
Suomalaiset on todettu myös Euroopan älykkimmiksi, ja kantasuomalaiset jopa suomenruotsalaisia älykkäämmiksi.
Mielestäni Suomen nuoret naiset, tai hedelmällisessä iässä olevat naiset eivät häpeä missään ulkonäkömittelössä muunmaalaisille, jos elintavat vaan on pidetty kunnossa. Esim. itse yliopistossa työskentelevänä kampus on täynnä todella kauniita naisia.
Fazer pienentää konvehtirasioidensa suklaamäärää pakettiuudistuksessa hinnan pysyessä entisenä. Testataanko tällä onko suomalaisten Euroopan korkeinta älykkyyttä saatu jo tarpeeksi laskettua höplästävetotalkoiden seuraavaa manööveriä varten.
Faxer haluaa markkinaosuuttaan pienemmäksi ja sitä saa mitä tilaa.
Ota nyt pois ne silmäsuojukset niin näet tarkemmin. Etpä sitten enää kirjoittele tuommoisia.
Ei pidä paikkaansa ollenkaan! Minun kokemuksen mukaan suomalaiset on tyylikkäämpiä ja komeempia kun ruotsalaiset. Suomalaiset naiset on erittäin korkeatasoisia ulkonäöltä verrattuna ruotsalaisiin ja toisiin kansalaisiin. Kaikki tämä pilkka-propaganda tulee rutsilaisilta koska he ovat erittäin kateellisia suomalaisille. Suomalaisella naisella on hyvätasoinen maine koko maailmassa kauneuksen takia. Tämän kokeili vielä ruotsalainen itse:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15432145/fel-finlandsbild!
Eipäs ole Suomi tytöissä moittimista !
https://www.google.fi/search?q=Suomalaisia kauniita naisia&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjmxZvf_6_eAhUBlCwKHa-4DxkQsAR6BAgGEAE
Miksi nuo kuvat poistettiin täältä? onko s24 sensuuri sandra ruma ämmä joka on kateellinen kauniille tytöille ? Epäilemättä on !
Late Lapista.
Suomalaiset naiset ovat ihan maailman huippuja kauneudessa, joten tuskin he tuottavat susirumia miehiäkään. Veikkaan että kauneuskirurgia, botox, dragqueen-meikkaus ym. ovat sekoittaneet kauneuskäsitteet osassa maita ja siksi niissä ihannoidaan luonnotonta kauneutta esim. muokattuja duckface-huulia.
Te ootte rumia! Jo 15 kertaa valittu rumimmiksi, pitäis jo uskoa.
#suomalaisetonrumia
Miss Suomi on harvoin puhdasverinen kantasuomalainen...pitäisi tuosta jo osata vetää johtopäätöksiä
Kyllä suvakki tietää milloin on patukkaa tarjolla.#loverbot#
Mistä löytyy asianmukainen linkki , aloittaja....????????????????
Vihapuhe suomalaisia kohtaan ilmiannettu Lovebotille.
Suomalaiset on suurimmalta osin perjalkaisia pallopäitä. Pitkä selkä, pitkät kädet ja lyhyet tanakat jalat, paksu niska ei kaulaa. Naisilla erityispiirteenä päärynämäinen vartalo ja pienet rinnat yhdistyneisä paksuihin lyhyisiin jalkoihin.
Luiseva miesmäinen ruotsitar.
Matut rumentaa suomen kansan, siksi ei pärjätä.
Matujahan tässä tarvitaan nimenomaan kaunistamaan rumaa suomen kansaa.
Villiaasigeenejä jotka potkii.
Olen varma että juuri tällä hetkellä moni haluaisi kirjoittaa tähän vastauksen. Toimin heidän puolestaan ja sanon että tällainen keskustelutyyli ei ole todellakaan hyväksyttävää. Vähän kunnioitusta, kiitos. #pienipalarakkautta
No niillä mitä on tarjolla, ei pahemmin kaunisteta tätä kansaa. Huononee vaan entisestään.
Syödään lisää Fazern-sinista niin kyllä se siitä.
Hei!
Sovitaanko yhdessä mitä kivaa sanottavaa tästä aiheesta olisi? Ettei jäädä negatiivisuuteen vellomaan! #pienipalarakkautta
Hei!
Ja sovitaanko yhdessä että maahanmuuttajille annetaan yhdessä lisää harrastukset ja tekemiset ja lisää viikkorahaa että tämä ei enää tapahdu. Nyt sovitaan ja suvaitaan yhdessä. Suvaitaan yhdessä, koska kaikki rasisimi on kielletty.
Sovitaanko ettei syödä enää Fazerin paskasuklaata.
Mitä on "rasisimi"?
Sun kanssa ei sovita mitään, senkin ulkomaalainen Fatzerin Suomalaisten mielipiteitten rumilus.
Englantilaiset ovat ylivoimaisesti Euroopan kauneinta kansaa
Mummotkii täällä on niin rumia, jotta matujen on pakka lyöda niitä turpiin.
Ruotsissa pakkosterilisoitiin esteettisesti naisia ja tummatukkaisia, ruskeesilmäisiä. Tämän tehtiin 1934 - 1976 välillä. Ruotsissa oli siihen aikaan luotu sterilisointilaki mitä käytettiin terveyspolitiikassa.
Aloittajaa on suomenruotsalainen ilmeisesti, ja vihaa suomalaisia kun hänellä on identtiteetti-ongelmia. Näitä viharuotsalisia löytyy joka sivuilla suomi24:ssa. Onko heillä joku tiimi mikä urakalla loukkaa ja herjaa suomalisuutta?
Toi ruotsalaisten pakkosteriloinnit on ihmeellinen osa sen maan historiaa.
Saattaa selittää niiden nykyistä mamupolitiikkaa, ovat näennäisliberaaleja.
Samaa traumaattista syyllisyyteen pohjautuvaa äärimmäisyyttä kuin saksassa.
Saksalla on oma sotatrauma täysin käsittelemättä kansallisella tasolla.
kai huono sioitus johtuu osaittain pika ruokaa syövistä viina turisteista ulkomailla,
Suomalaiset on luonnollisesti kauniimpia kun kukaan muu Pohjolassa ja Euroopassa. Kaikki jerkat steriloivat rumat pois, kun Ruotsi teki ensin. Suomen kansa on siis Euroopan kauniin ilmaan geenipuhdistuksia. Sen on Suomelle maailman moraalisesti korkeasti kehitetyt kansat kiitollisia!
Katsokaapa ihan tarkoituksella esim. televisiosta jotain ohjelmia, ja arvostelkaa eri maiden kansalaisten ulkonäköjä, niin huomaatte suomalaisten olevankin ihan hyvän näköistä porukkaa. Jos arvostellaan vain jotain matkailijoita ulkomailta, niin se vääristää pahasti kuvaa. Ulkomailla matkaavat voivatkin olla rumemmasta päästä suomalaisia.
mina mahammad ja tykkaa jotta soominainen huvin hoitanu puutarhasa
Ja sinä muhametti mielelläsi leikkelet kansasi tyttöjen pimperöitä.
Nyt seis. En ole tässä keskustelussa varsinaisesti mukana, mutta pakko tulla sanomaan että tällainen keskustelutyyli menee aivan liian pitkälle. Asiat asioina ja ihmiset ihmisinä, jokaista täytyy kunnioittaa. #pienipalarakkautta
Kun muutin Suomeen ulkomailla asuneen koko elämän, niin pystyin vertaamaan suomalaisia ihmisiä mun entiseen asuinmaan kansaan, ja olin yllättynyt kuinka hyvän näköisiä suomalaiset ihmiset todella on. He pukeutuu tosi tyylikkäästi ja on muuten hyvin puhtaita ja hienoja. Monet muutkin on, mutta erin omaan suomalaiset naiset on erittäin hyvin pukeutuneita.
Kauneus on katsojan silmässä, nyt on menny roska swedun silmään.
Siis sinnekkö silmään?
Suomalaisia auttaisi paljon Hymyily luonnollisesti se kaunistaa huomattavasti.
asun Floridassa osan vuotta ja joskus tuntuu jopa luonnottomalta ainainen tervehtiminen,nauru ja hymyily,kuitenkin se tekee ns.kauniimman vaikutuksen.
Lahdessa olen joskus tervehtinyt naapureita kerrostalossa(Ankkurin alueella) ja voin sanoa ei kannata on tullut vi..ua ja per.. ym.
Olen kokenut että kassaneitit usein hymyilee kun olen ostoksilla, ja heillä on hyvin kaunis ja hellä ääni kun he kommunikoi asiakkaan kanssa. Tätä ei koskaan tapahdu skandi- maissa. Siellä kassaneitit on melkein vihamielisiä asiakkaille. Jos naisella on kaunis ääni kun puhuu ihmisten kanssa niin se tekee hyvin kauniin vaikutuksen toiselle.
Ja rumemmaksi vaan ajankanssa muutetaan hallitsemattoman maahanmuuton takia.
Aloittajan kanssa samaa mieltä. Valitsin sitten kauniin luomuruskean vaimon joka on hyvin koulutettu ja tienaa paremmin kuin minä. Sen kanssa saa vielä aikaiseksi todella kauniita lapsia joita pyydetään mainoksiin eskarista alkaen. Suosittelen kaikille paitsi persuille.
Sitten heräsin unestani ja kaipasin takaisin uneeni.
AP:n puhe on rumaa ja
huonoa käytöstä.
Suomalaisten ulkonäössä ei ole mitään vikaa.
Osa pitää itsestään enemmän huolta kuin toiset, mutta
sama vaihtelu jokapaikassa.
Käyn salilla ja ihmiset ovat siellä luonnollisen kauniita
sellaisena kuin ovat - kaiken näköiset ja kokoiset
hikisinä ja posket punaisina...joskus hajamielisinä.
Ei kauneuteen tarvita edes meikkiä tai hienoja vaatteita.
Sun ongelma on nyt jossain ihan muualla, sä et ehkä ole kovin tyytyväinen
tai onnellinen oman itsesi kanssa.
Hienoa, ollaan parhaita!
Ei pidä paikkaansa. Suomalaiset ovat kauniita, ja vallankin nuoret, sekä miehet että naiset. Seuraavasta sukupolvesta tulee entistä kauniimpi.
Ainoa, mitä voisi kritisoida, on joidenkin, onneksi harvojen, niin naisten kuin miestenkin suorastaan sairaalloinen halu "korjata" luojan luomaa: turhia kauneusleikkauksia ja täytettä huuliin, poskiin, rintoihin, pakaroihin ja ties minne. Karmeita tuloksia on nähty.
Suomalaiset lahnanaiset ovat rumimmat. Suomalaisia miehiä sen sijaan ukrainalaiset, venäläiset ja thaimaalaiset naiset kilvan kehuvat.
Suurten+ikäluokkien+karjut+ja+peräkammarin+pojat+ovat+rumia,+lihavia+ja+haisevia.+Sen+sijaan+80%+nuorista+suomalaismiehistä+on+melko+kovaa+sanaa+kansainvälisillä+avioliittomarkkinoilla.+Suomalaisista+naisista+nyt+kuka+enää+edes++välittääkään.
Suomalaiset naiset alkavat olla enää pelkkiä patjoja, sanonkoma kenelle. Joten ei he kyllä enää herätä kiinnostusta.
Paavo Lipponen, Martti Ahtisaari, Erkki Liikanen ja kokoomuksen Juhana Vartiainen ja hevosnaama taulu Stubio, ovat komeudessaan naamatauluiltaan kansamme ykkös eliittiä.