On se hyvä, että meille edes nyt kerrotaan, kuinka miehen tulisi kusta.
Johan tässä 65 tuhatta vuotta pääsi luiskahtamaan ilman tuota tietoa.
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/55f60bc6-bc51-4988-958a-5d93f64d43c7_we.shtml
Johan tässä 65 tuhatta vuotta pääsi luiskahtamaan ilman tuota tietoa.
https://www.iltalehti.fi/terveysuutiset/55f60bc6-bc51-4988-958a-5d93f64d43c7_we.shtml
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jalka ei tahdo enää nousta iän myötä entisen malliin, että saisin kunnolla tyjennettyä.
Holhoaminen menee jo vähän niin kuin islamilaisissa maissa. Salman Ruskien kirjan saatanalliset säkeet mukaan. Koraani opettaa että " jos mies pieraisee kääntäköön hän kasvonsa tuuleen" ja ja...…..no olkoon.
Eix femakoiden pitäs pissiä seisaalten niin pääki tyhjenisi, mies voisi vielä kiertää kaulan kohdalta kuin tiskirievun niin heruisi joka tippa pihalle?
Kyllä+kus+itse+ilmoittelee+miehelle,+että+missä+asennossa+se+suostuu+ulos+tulemaan.+Armeijaikäiset+miehet+ei+kyykistele+puskissa,+vaan+seisaaltaan+pissaaminen+on+se+miesten+tapa+tyhjentää+rakkonsa.
Neljänkympin+jälkeen,+ja+ennenkin+alkaa+suihkut+ohentua.+Jos+ohenee+luiruksi,+millin+vahvuiseksi+suihkuksi,+on+aika+mennä+lääkärille.+Rakko+ei+tyhjene+kunnolla,+vaan+on+täynnä,+jota+painetta+vastaan+munuaiset+yrittävät+tehdä+omaa+hommaansa.+
Kun+munuainen+tätä+painetta+vastaan+kamppailee,+sen+omia+keräsiä+samalla+tuhoutuu+ja+3...4+vuotta+on+30%+munuaisten+toimintakyvystä,+kadonnut+tuhoutunut+lopullisesti.+Munuainen+ei+toivu,+eikä+korjaannu,+eikä+sitä+voida+kirurgisestiukaan+korjata.+Mennyt+mikä+mennyt.
Reilusti+ohentuneen+virtsasuihkun+kanssa+on+mentävä+lääkärin+juttusille+saman+tien.+Alkuun+tarjotaan+lääkehoidolla+eturauhasen+kutistamista,+ja+myöhemmin+aletaan+höyläämään,+jos+lääkkeistä+ei+ole+apua.+
Oman+ainutkertaiset+munuaiset+ja+niiden+suojeleminen+näiden+kaikenlaisten+virtsavaivojen+kanssa,+se+on+se+ykkösluokan+prioriteetti,+ja+huoli.+Ei+se+sivuvaiva+että+pitää+käydä+normaalia+useammin+vessassa.
Katselkaa liikkeiden vc urinaali pisteitä !!!!! Aina on lattia kusessa kun mulkku ei ylety pönttöön vaikka pönttö tulee vastaan puolitiehen . Joten itukaa vc pöntölle niin liru löytää oikeaan paikkaan ei vessan lattialle .
Istuallaan ollessa kikun pää jää usein reunuksen päälle, silloin suihku menee housuihin ja lattialle.
Millä tavalla tämä istualtaan pissiminen helpottaa siivoojan työtä? Naisten logiikkaa!
https://www.facebook.com/meeldib.ee/photos/a.1985538871504373/2050993724958887/?type=3&theater
Aamuerektion ollessa päällä ei istualtaan homma oikein toimi, pitää laittaa suihkuvesi virtaamaan ja kusta päin kaakelia.
Tällasia erektio-ongelmia näin yli viisikymppisenä vielä, että silleen.
Naisten pikkuhousut on nuori ilmiö. Oli tavallista ,että naiset hiukan nostivat hametta ja lorottivat maahan. Samoin menkkojen aikaan ,kun veri valui lattialle ,naiset hiukan levittivät kengänpohjalla verta ja jatkoivat työtään. Jouluksi ja juhannukseksi lattiat pestiin ja hangattiin hiekalla. Syntyvyys oli parempaa ainakin lukumääräisesti kuin tämän päivän naisilla.
Olen valkoinen, lihaa syövä heteromies.
Kun luen lehtiä, olen tehnyt aina kaiken, siis ihan kaiken väärin.
niin minäkin!
Jos on tautien runteleman hersleepin pää kuin kastelukannun sihti, niin kannattaakin pitää mukanaan vaikkapa vanhaa paloletkun pätkää johon kustessa ei mene pisaraakaan lattialle hukkaan, vaan kaikki menee ränniin ja siivooja kiittää. Toimituksen jälkeen tämä apuväline kannattaa huuhtoa lavuaarissa, ja jos käytettävissä on käsien kuivaamiseen tarkoitettu puhallin, niin suoritetaan kuivaus sillä. Tämän jälkeen sitten vain kääritään letkunpätkä tiukasti rullalle ja kuminauha ympärille ja siististi taskuun. Helppoa kuin heinänteko, eikö vain!!