Erotiikkaliikket netissä

pupuli

Olen tässä harkinnut muutaman tuotteen tilaamista jostakin nettikaupasta, mutta hieman arveluttaa...Siksi kiinnostaisikin kuulla muiden kokemuksia. Mistä tilasitte? Paljonko maksoi postimaksut? Miten oli pakattu?

4

3985

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mirka78

      Tilaan säännöllisesti http://www.toyheaven.fi verkkokaupasta. Postimaksut jotain 5€ luokkaa, aina pakattu huomaamattomasti.. Oon ollu tyytyväinen saamaani palveluun.

    • sinner

      itse olen käyttänyt sincityä. toimituskulut on vain 2,50e ja paketit on aina huomaamattomia. tulevat myös nopeasti perille!

      • Sussu

        Olipa pienenlainen tuo valikoima noihin muihin verrattuna. Hinnatkin oli kalliimmat. Minkä toimituskuluissa säästää niin tavaran hinnoissa häviää.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      77
      3154
    2. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      49
      2390
    3. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      32
      2087
    4. Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen

      Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa
      Sinkut
      479
      2068
    5. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      137
      1839
    6. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      1725
    7. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      29
      1613
    8. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      8
      1514
    9. Hyvää yötä

      Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani
      Tunteet
      6
      1214
    10. Vanhemmalle naiselle

      Kirjoitan tällä vanhalla otsikolla vaikka se joku toinen anonyymi naisen kaipaaja innostuukin tästä ja käyttää taas sam
      Ikävä
      44
      1212
    Aihe