Keskusta, onnellisempaa elämää

Ei tarvitse Keskustan ihmisen muiden silmäkuopasta ponnistaa koska ego rakentuu ehjälle perustalle.
484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et sinä kyllä mitenkään onnelliselta vaikuta, sen sijaan erittäin "onnelliselta" kyllä näiden hölmöjen spämmiesi kanssa.

Äänestä

Kai se MkavaAu on ehjä perusta. Kun siltä vain aina ponnistat.

Äänestä

Et ossi ole keskustalainen, olet ollut persujen ehdokkaana. Mihin olet unohtanut Väyrysen.

Äänestä
  • Kommenteistasi päätellen aloituksen otsikoksi olisi sopinut huomattavasti paremmin "Keskusta, järjenvastaista elämää".

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MkvaAunKASVATUSTA kirjoitti:

Ei tarvitse Keskustan ihmisen muiden silmäkuopasta ponnistaa koska ego rakentuu ehjälle perustalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu