Raiskaus Malmöön Rosengårdissa

Stuppi

Yöllä Möllevångtorilla keskellä Malmöön pahamaineista nogo-aluetta. Ilmeisen väkivaltainen koska kytät on piirittäneet koko alueen.

https://www.sydsvenskan.se/2018-11-07/misstankt-overfallsvaldtakt-vid-mollan

Misstänkt överfallsvåldtäkt vid Möllan – polisen söker vittnen
Polisen utreder en överfallsvåldtäkt vid Möllevångstorget i natt. Ett område spärrades av och polisen söker vittnen till händelsen.

5

145

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iughsdf

      Raiskuu toimittaja palannut?

    • Kulttuurirealisti

      Eurooppa ilman raiskaajapakolaisia-mielenosoitus olisi paikallaan.
      Ruotsissa 7230 raiskattua vuonna 2017. Pääosa raiskaajista ulkomaalaistaustaisia ja vielä kun lasketaa etninen tausta niin, luku vain pahenee ulkomaalaisperäisiä vastaan.

      Ketkä ovat rasisteja ?
      Ne, jotka haluavat puolustaa omaa kansaansa vai nuo ulkomaalaiset, jotka elätetään ja sitten he vielä raiskailevat kiitoksekseen ?

      • KylläMeiänMasakin

        Vaiko ne kotimaiset, jotka puolustavat raiskaukseen syyllistyneitä ja syyllistyviä? Vetoavat erikoisen tyhmään syyhyn "kyllä suomalaisetkin"...Oikeuttaako se jollain lailla vierasmaalaisten tekemät teot?


    • Turhaan tuohonkin kulutetaan resursseja. Ensin poliisi tutkii, sitten syyttäjä syyttää ja lopulta oikeus toteaa, että kyseessä oli missförstånd. Uhrille ehkä pieni sakko rasistisista mielipiteistä.

    • Ruottin_poliisi

      ei jutun mukaan halua kertoa tarkemmin asiasta ennen kuin ovat päättäneet mitä tekevät ja koska kyse on herkästä asiasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      89
      6048
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3577
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      168
      2181
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      232
      2071
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      179
      1798
    6. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      288
      1570
    7. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      69
      1094
    8. Voiko olla, onko se tosiaan niin että

      Kumpikin rakastetaan toisiamme. Nyt pitää sukeltaa pakastimeen ❤️🥵
      Ikävä
      57
      1051
    9. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      21
      1040
    10. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      118
      1022
    Aihe