Itsellä on kyllä huono käsitys "jopa" valtion-sisäisistä peli-PAJOISTA.
Sen harvoin, kun otan sen Lotto-kupongin käteen, niin en edes saa tietää ( ilman tv:tä ) oikeita Lotto-numeroita.
Kaikki yleensäkin alkoi siitä, että puhuin "lohikäärmeestä" ja "demoneista" pahasti.
Joka tapauksessa, vaikka pelaan sen kaksi kertaa viidessä vuodessa, niin herra nimeltä: "KULTARAHA" esti kirjautumisen sen jälkeen, kun olin JO KIRJAUTUNEENA. - Sain kirjautua jopa kahdet kerrat sisään, ennen kuin kyseinen Laitos heitti minut pihalle - minun voittamatta senttiäkään. Asenne noilla Ei ole muuttunut.
Sääli, sillä KULTARAHA-niminen firma ( Toivottavasti oikea nimi, koska haluaa vain vilahtaa - HYVIN "vastuullisena" kuitenkin, koska on "ongelmien sattuessa aina paikalla" )näyttää ohjaavan ihmiset jopa kansaneläkelaitoksen-sivustoille, kuten kaikkeen infrastruktuuriin. Käytännössä ihan KAIKKEEN, joka sisältää maksuja OMALTA TILILTÄ. Tuo ei vaadi edes kyseistä firmaa, mutta se on hyvä lisä 'saatanan' ottaessa allekirjoituksia "viattomilta".
Kiitos Kultarahan, Valtion-firmat voivat halutessaan ottaa miltä tahansa ihmisten tileiltä haluamansa summan, ja mitä Lottoon tulee - varastaa koko summa esiintyen hologrammi-asuissaan voittoa hakiessaan, kun oikeat voittajat on ensin todennäköisesti murhattu.
Kenen Maa ja kenen peli?
Narasimba
0
97
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El966526MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535594Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.694374NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun834264Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja844015Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.811381- 781207
- 3281175
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35958Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is304891