Hyvä tunne miehen pepussa

Kiinnostaisi

Miehellä on g-piste anaalissa. Jos miestä pannaan peppuun dildolla, straponilla tai oikealla munalla voiko mies tuntea hyvänolon tunnetta pepusta vähän kuin nainen tuntee pillussaan? Miten tuota g-pistettä saa parhaiten käytettyä hyväksi?

6

746

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Peoeururj

      Kokeile dildoa jossa on vibraattori. Se saa itsellä tärinän alapäässä joka orgasmin tullessa saa pepun supistelemaan dildon ympärille ja tunne on paljon parempi kuin perus runkkaaminen.

    • kunnon_seksiä

      Kyllä voi! Mua sormetti persereiän kautta eturauhaseen oikein huolella, eräs hesalainen ammattiltasoinen nuori naaras, ja voin vain todeta, kuinka hän antoi mulle elämäni järisyttävimmän orgasmin.

    • Kyllä itse ainakin koen suurta hyvänolon tunnetta.

    • Nautinnosta

      Persemiehenä nautin vielä enemmän, kun saan palvoa naisen persettä aidolla himolla, jonka jälkeen nainen nauttii siitä kuten naisena pitääkin, mutta miesten estot ja häpeä estää usein kaiken kiiman synnyn ja kauas jää ajatukset myös siitä että osien vaihto on yhtä nautinnollista ja kiihottavaa. Joten aion jatkossakin tuntea himoa estoitta, irstaita persemiehiä ja naisia sekä anaaliorgasmeja on olemassa.

      • Hohoijaa

        Sinä ja sun löylykauhas taidatte olla tosi kiinnostuneita näistä hommista. Et vaan uskalla tunnustaa taipumustas vaan notkut näillä sivuilla mukamas esität jotakin tosihteteroa. Hyihelvata sua kusipää.


    • Vooooo

      Itse saan kahdenlaista tyydytystä. Naiseni käyttää minuun straponia joka saa jo minut vuosienkin jälkeen sekaisin. En pysty kuvittelemaan häntä ilman tuota munaa. Pienehkö muna tuo hyvänolon tunteen jonka ei halua loppuvan. Iso taas sattuu mut jälkeenpäin on hyvä olo kun perse on nussitun tuntunen ja on vaikea kävellä.

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      61
      1189
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      891
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      334
      668
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      651
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      626
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      618
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      600
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      75
      576
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      564
    Aihe