Liberaalien, ateistien ja humanistien kannattaisi kääntyä islaminuskoon koska se vastaa kaikessa heidän mielipiteitä. Sopisi myös rentoutumismuotona ja vihanhallintaan jota suosittelevat kirkkoon liittyneet muslimit.
Liity islaminuskoon
Ahmametti
4
141
Vastaukset
En ateistina kyllä liity mihinkään uskontoon. Miksi pitää aina pelleillä?
- persecutedman
Miksei liberaalitkin voi vaihtaa uskontoa. Se tasoittaisi eri kulttuureista tulleita maahanmuuttajia hyväksymään ateismin, omaksumaan se oman kulttuurin suuntauksen mukaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614418KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523261Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492544Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?532524- 1102235
- 241893
- 231662
- 301626
- 1691530
- 361265