Siittimiä työnnettiin neidin suuhun ja peräaukkoon ja juhlatilaisuus videoitiin sekä lähetettiin hätääkärsivvin maihin osoituksena kuinka täällä meillä on kaikkea tarjolla:
https://mvlehti.net/2018/11/15/seinajoella-raju-joukkoraiskaus-maahanmuuttajat-tyonsivat-munaa-suuhun-emattimeen-ja-peraaukkoon/
Toisaalta on todettava etä kyllä me suomalaisetkin.
Joukkoraiskaus!
26
521
Vastaukset
- mikä_riivaa
Missä on päättäjien järki? Itsestään selvää on, ettei kehitysmaamuslimit ja Afrikan heimoväki sopeudu Suomen tapoihin ja kulttuuriin. Jos joku näin tekee, niin kyseessä on todella harvinainen yksittäistapaus. Miksi päättäjät antavat Suomen sivistyksen ja hyvinvoinnin rappeutua tällaisen ns monikulttuurin nimissä?
Mistä tässä mokutuskusetuksessa oikeasti on kysymys? Älkää nyt taas lykätkö jotain juutalaisten Kalergi-salaliittofuulaa tai vastaavaa, vaan koettakaa pohtia, mikä oikeasti on se motiivi, joka ajaa päättäjiä Suomessa tähän tyhmyyteen! - 3434
Tuota tapahtui paljon jo parikymmentä vuotta sitten nuorison keskuudessa, eli kun annoit yhdelle niin kohta oli jono odottamassa pukille pääsyä. Pikkulikat saivat monikulttuurista lähiopetusta.
- Persu.ÄÖ69
Hepsankeikka sai mitä tilasi. Oli vissiin persu?
- Kylläkyllä
Äitisi oli.
- SaatanaKunVituttaa
Minä muistan Valkan Eerikan. se tykkäsi panemisesta ja antoi kaikille röökiaskista.
Ei se raiskausta ollut.
Nyt nämä saatanan muslimit joukkoraiskaavat; se on eri asia.- Abdirahmanosmanhussein
Allahin muslimit. Ei saatanan muslimit. Ilimotan Vatserin suklaatehtaalle uskonpilikasta kyllähetinyt.
- tämäeioletotta
A-studiossa on ensi maanantaina suuri raiskausilta ja studiokeskustelu.
Yle on jo pitkään tiedostanut ongelman ja laatumediana puuttuu villiinä vellovaan some-kuohuntaan.
Myös oikeudenkäynneissä läsnä olleet toimittajat esittävät reportaaseja ja haastattelevat maahanmuuttajia ja pakolaisia edustavia kotimaisia ja maahanmuutajataustaisia tahoja ja järjestöjä oikean kuvan saamiseksi. Myös joukkoraiskauksiin osallistuneilta pyritään saamaan vastineita tasapuolisen julkisen käsittelyn takaamiseksi.
Studiossa on edustettuna tasavertaisina niin kriittiset kuin puoltavat kansalaisjärjestöt.- 34435
Ylen tuntien keskustelusta tuskin on tulossa kovinkaan "tasavertainen" millään tasolla.
Kyllästyttää jo nämä raiskaukset ja niistä annettavat muodolliset pikkutuomiot. Taas yhden ihmisen mielenterveys pilattu ja valloittajien päitä taputellaan. Montako vihollisarmeijaa meillä jo onkaan rajojemme sisällä käymässä omaa hiljaista valloitustaisteluaan? - homotkatolta
Onko siellä taas joku demari nauramassa.
- Työmies.Putkonen.Pers
Suuri raiskausilta. Hihii!
- Ystäväsi.Lahdenmäki
Työmies.Putkonen.Pers kirjoitti:
Suuri raiskausilta. Hihii!
Otatko viekkuun?
Ylen tekemä hehhe yrittävät vaan pehmentää ongelmaa. Melkein katson sen takia että näen mitä sontaa sieltä tulee. Vassuja ja vihreitä monia määriä ja yks persu tms asetelma.
- RobertKinty
Miten nämä aina kompastuvatkin viattomien elimiin?
- asioista.ymmärtävä
Varmaan eksyivät eroottisten kirjojen osastolle hakiessaan passeja Sellosta. Järkyttyivät Herra Jackin ihmeellisestä huoneesta ja painelivat suoraan Seinäjoelle. Siellä kaikki sitten purkautui ikävällä tavalla.
Mitäs sitten kun näitä mamuja on maassa esim 500k lisää ? Saa oikeasti naiset miettiä milloin ja missä liikkuu. Ehdottomasti loppu tälle mädätykselle.
- Muutospitäätulla
Raiskaripedoille pitää antaa nappinukutus ja upottaa atomikuiluihin Allahin helmaan.
Heille ei kuulu ihmisoikeudet.Petojen tuloon pitää laittaa piste .Maassamme olevat palautettava
kotimaihinsa petomaisuuksineen.Tehkööt heille siellä ,mitä sitten pedot haluaavatkin. - RobertKinty
Onneksi sitä videoklippiä ei sentään ole saatavilla. Sitä kukaan länsimaalainen pystyisikään katsomaan.
- hshhfhfhdhd
Missä Moktar-Jukka nyt?
- TenaMEN
Tenan vaihdossa.
- Tuttua
Taas peräkammaripojat öyhöttää.
- hienoa.että.on.tuttua
Kiitos kun kerroit. Olkaapa hiljempaa siellä peräkammarissanne. Mummonne herää.
- kunentiedä
Kuuluuko tämä siihen ”pienipala rakkautta#” höpötykseen?
- valiojoukkue
ABDOLI MEERAJ
AHMADI NABI
CHINIGOL NAVVSHAD
GHOSUDDIN GHIASUDDIN WAISUDDIN
SHAFAI ABDULLAT
Ovatko alkuperäisiä vai Suomessa keksittyjä nimiä? - mummia.kainaloon
On sitä Italian Abruzzon rannalla huviteltu ja Salvini hyvin hyvin vihaisena hänkin. Googlatkaa kun linkit eivät tahdo pysyä palstalla.
- mitätekikuka
Dailymail googlaten
- Suomenturvallisuus
Kristinuskoiset ovat vääräuskoisia ja siksi heitä saa kohdella julmasti muiden uskontojen harjoittajien mielestä.
Matut ei kuulu kristilliseen Suomeen.
Onneksi minulla ei ole tyttäreitä, joiden takia olla huolissaan. Voimia kaikille äideille. joilla on tyttäreitä. Isillekin voimia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100871
- 75703
- 51595
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13501ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381