EU päällikö ei osaa edes kenkiä pukea

Silti hän antaa neuvoja mihin eu:ta viedään

https://www.youtube.com/watch?v=UqT1NOgP1Jc

Haukkuu Unkarin, Italian, Itävallan ja oma pää on sekaisin viinasta.
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Silti tuokin ääliö pesee 8-0 pätevyydessä Stubbin ja Käteisen.

Äänestä

Sihteeri kävi haistelemassa. Oli pikku Jean-Claudella kaakka tullut pöksyyn. Lähdettiin turvamiesten kanssa takahuoneeseen vaipan vaihtoon :)

Äänestä

Ja tuollaisen hiipparin johdolla EU toiminut? Eipä ihme että kaikki päin vittua.

Äänestä

Katkokävelevä vanhus johtaa meitä täystuhoon. Miten tällainen on mahdollista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lääkärit_saatana kirjoitti:

Silti hän antaa neuvoja mihin eu:ta viedään

https://www.youtube.com/watch?v=UqT1NOgP1Jc

Haukkuu Unkarin, Italian, Itävallan ja oma pää on sekaisin viinasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu