maailman valhettavin

- on tietysti TTK ohjelma , -siellä homot tanssittelevat daamejansa ja tavottelevat kansallis homon meriittiä , -miten se on mahdollista ,että ojelman ympäristössä ei löydy yhtä ainutta heterogeenistä ihmistä, onko ne tapettu jo putkassa ??
1107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastaan kysymykseen ,- kameraryhmiä ei kiinnosta heterogeenisten elämä tippaakaan-
älä tee enää näitä aloituksi meidän tuutissa !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ohjelmatvssä kirjoitti:

- on tietysti TTK ohjelma , -siellä homot tanssittelevat daamejansa ja tavottelevat kansallis homon meriittiä , -miten se on mahdollista ,että ojelman ympäristössä ei löydy yhtä ainutta heterogeenistä ihmistä, onko ne tapettu jo putkassa ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu