Suomi aloittaa puheenjohtajuuden.

Euroopan yhteistyöjärjestössä – esillä kysymys Venäjän jäsenyydestä järjestössä.
Venäjä on ollut Euroopan neuvoston suurimpia rahoittajia.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

USA ja EU masinoi mellakat Ukrainaan, no Putin ennata ehkäisi krimin laivastotukikohdan joutumasta natonhallintaan, siitäkös alkoi hirmuinen meteli ja poikotointi pakoteineen,
Saksa on riippuvainen Venäjän kaasutoimituksista, suomelle pakoitteet tuottivat taloudellista tappiota, missä etu?.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinsitäpitää kirjoitti:

Euroopan yhteistyöjärjestössä – esillä kysymys Venäjän jäsenyydestä järjestössä.
Venäjä on ollut Euroopan neuvoston suurimpia rahoittajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu