Kaunis nainen eheyttää homon heteroksi?

Herra Rubin TYT:stä eronnut entinen vasuritoimittaja kääntyi republikaanien kannattajaksi. TYT-vuosinaan hän tunnustautui homoksi. Sitten hän haastatteli kaunista mustaa naista, republikaania, joka äskettäin nousi myös Kansallisen Kivääriliiton puhenjohtajistoon. Nyt Rubin ei enää ole homo. Kaunis nainen eheyttää kyllä homomiehen.
11154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Antonia Okafor kuuluu uuden polven mustiin amerikkalaisiin jotka ovat kyseenalaistaneet valevasemmiston teesit.

1Äänestä
  • Mielenkiintoinen henkilö. Kiitokset vinkistä.

    Äänestä

Homouden lisääntyminen johtuu siitä että länsimaissa naisista on tullut epänaisellisempia, harmaita kalseita olioita. On järisyttävä näkymä nähdä poikkeus - naisellinen nainen.

Äänestä
  • Järkytykseen riittää nähdä nainen jolla tavanomaisen pulipään sijasta on naisen tukka

    Äänestä

Lidlin ja Walmartin siiderivalaat ovat suurin homoutta lisäävä tekijä.

Äänestä
  • Nuorten miesten jatkuva nettipelaaminen kutistaa heidän pallinsa rusinaksi. Siksi Suomi on hukassa. Salskeat, isopalliset muslimit eivät leiki 10-vuotiaiden räiskintäpeleillä, vaan paneskelevat mieluummin suomalaisia nuoria blondinaaraita.

    Äänestä

  • Kikka.21vblondi kirjoitti:

    Nuorten miesten jatkuva nettipelaaminen kutistaa heidän pallinsa rusinaksi. Siksi Suomi on hukassa. Salskeat, isopalliset muslimit eivät leiki 10-vuotiaiden räiskintäpeleillä, vaan paneskelevat mieluummin suomalaisia nuoria blondinaaraita.

    Isot pallit, pieni äly.

    Äänestä

  • Sekä siiderivalaat että pienipalliset pelaavat miehet ovat seurausta omaa tarkoitustaan toteuttavasta kapitalismista.

    Älykkäät ihmiset eivät ole himojensa orjia ja siten käytettävissä hyväksi.

    Äänestä

-telaketjufeminismi
-siiderivalaat
-jakkupukudemariharmaus
-suotallaajamatamit

Äänestä

Miksi suomi ei laita homoja eheytyskurssille. Nehän on ihan pipiä päästään.
Itse syyttäisin homojen vanhempia. Ne ei osaa kasvattaa pojastaan miestä.

Äänestä

Moni ongelma länsimaisessa yhteiskunnassa on seurausta siitä, että oikeiden naisten määrä on kovin pieni. Myös suuri osa homoseksuaaleiksi itsensä mieltävistä miehistä, on saanut henkisen vammansa tästä syystä. Homoseksuaalisuuttahan on tunnetusti kahta lajia. Toinen on biologisesti aiheutunutta ja toinen puhtaasti mielenterveyden häiriö. Tietämättömyys näiden kahden syntymekanismin olemassaolosta on suurin väärinymmärrysten syy, eikä tiedon levittäminen ole SETA:n intresseistä ymmärrettävästä syystä.

ON olemassa ihmisiä jotka ovat todellakin syntyneet homoseksuaaleiksi. Se on biologinen fakta, ja aiheutuu muunnoksesta sikiön tietyssä kehitysvaiheessa. Syy on kemiallinen, ja sen aiheuttaa odottavan äidin altistuminen tietyntyyppisille ympäristömyrkyille. Kysymyksessä ei kuitenkaan ole geneettinen häiriö, vaan samat vanhemmat voivat saada suotuisissa olosuhteissa myös heteroseksuaaleja jälkeläisiä. Näitä homoseksuaaleja ei kuitenkaan tule yrittää "eheyttää" vaan se olisi tarpeetonta julmuutta. Kuitenkin nämä ihmiset ovat kaikkien nykyisten itsensä homoseksuaaleiksi identifioivien keskuudessa vähemmistö.

Suurempi homoseksuaalien joukko onkin psykososiaalisen paineen vuoksi homoseksuaaleiksi leimaantuneet. Heillä tavanomainen tarina liittyy murrosiän traumaattisiin kokemuksiin ja epäonnisten seksuaalikokemusten kautta järkkyneeseen omakuvaan. On olemassa monenlaisia harhapolkuja, joille herkässä kehitysvaiheessa oleva mieli voi astua poikkeuskokemuksista johtuen, yrittäen korjata siihen syntyneitä säröjä. Kuitenkaan millekään muulle harhapolulle ei ole olemassa niin tehokasta, yhteiskuntaan integroitua seireeninlaulua, kuin homoseksuaalisen identiteetin omaksumiselle. SETA mainostaa edustavansa seksuaalista tasa-arvoa ja ihmisten hyväksymistä sellaisenaan, mutta herkässä kehitysvaiheessa oleville epävarmoille nuorille suunnattu propaganda, jossa annetaan ymmärtää heidän ongelmiensa johtuvan yksinomaan oletetusta homoseksuaalisuudesta, ei ole sellaista. Se ei ole nuorten hyväksymistä sellaisenaan.

Todellisuudessa nuorten annetaan ymmärtää "maailman-pahuuksien" olevan heteromiesten syytä. Samalla heille annetaan lupaus siitä että identifioitumalla homoseksuaaliksi, he vapautuvat tuosta vastuun taakasta ja tulevat ymmärretyiksi ja hyväksytyiksi. Se on melkoisen pirullista manipulaatiota, jolla ei ole biologian saati minkään muun todellisen tieteen kanssa mitään tekemistä.

Tästä on aiheutunut nykyisin tietyissä piireissä muodikas homoseksuaaleiksi identifioituminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K.A.Leväaho kirjoitti:

Herra Rubin TYT:stä eronnut entinen vasuritoimittaja kääntyi republikaanien kannattajaksi. TYT-vuosinaan hän tunnustautui homoksi. Sitten hän haastatteli kaunista mustaa naista, republikaania, joka äskettäin nousi myös Kansallisen Kivääriliiton puhenjohtajistoon. Nyt Rubin ei enää ole homo. Kaunis nainen eheyttää kyllä homomiehen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu