Juha Ahvio pidätetty Malesiassa!

Järkyttävää!
https://laitonlehti.net/2018/11/21/talkradio-gcmsta-seka-juha-ahvion-ja-timo-valtosen-pidatyksesta-malesiassa/

Juha Ahvio kirjoittaa Oikean Median blogiin.
Muistaakseni häntä kuuntelin nyt jo edesmenneen äitini kanssa radiosta. Kunnollinen kristitty. Ja juuri varmaan siksi pidätetty.

Missä miekkarit suomalaisten marttyyrien puolesta?
7130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Marcon pitää ostaa nyt lentolippuja ja ottaa megafooni völjyyn ja ei kun malesiaan mölyämään?

Äänestä

Mikä kristitty on ihmisiä vihaava tyyppi? Persut ja islam vastainen. Hölmlstä päästä kärsii nyt kroppa kun Malesian vankilassa

Äänestä

Saisi muutkin hihhulit Suomesta mennä tuonne hihhuloimaan.
Hannu Haukka ja kumppanit IRR telvisiosta ja Patmoksesta myös. Leo Meller ja kumppanit.

Äänestä

Olis vaan menny Saudi-Arabiaan, olisi jo päätön mies.

Äänestä

Annetaan vain Juhan rauhassa istua kakkunsa, mikäli ei menetä päätänsä.

Äänestä

Näin pimeydenvoimat käyvät hyvyyden päälle lopunaikoina. Totuus tukahdutetaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Xyxy kirjoitti:

Järkyttävää!
https://laitonlehti.net/2018/11/21/talkradio-gcmsta-seka-juha-ahvion-ja-timo-valtosen-pidatyksesta-malesiassa/

Juha Ahvio kirjoittaa Oikean Median blogiin.
Muistaakseni häntä kuuntelin nyt jo edesmenneen äitini kanssa radiosta. Kunnollinen kristitty. Ja juuri varmaan siksi pidätetty.

Missä miekkarit suomalaisten marttyyrien puolesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu