Unikaveria pk-seudulla

Unikaveri-Hki

Nyt on iskenyt ihan kauhea halipula, kaipailisin unikaveria pk-seudulla.

M38 - unikaveri ät objectmail.com

Ei siis seksiä, kunhan vaan jutellaan, katsotaan vaikka leffa, syödään ja nukutaan. Ettei tarvii yksin olla. Ei haittaa vaikka olisit työtön, opiskelija tai muuten vaan yksinäinen.

12

303

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kelpaakokkukavaan

      Tältä palstaltako luulet löytyvän? Et kumminkaan tervettä.

    • fgurtyuiuygh

      Aika creepy

    • batesbundy

      Aloittaja,sanopa suoraan,oletko sarjamurhaaja?

      • Psy-ko-paatti

        Olen, onko siinä jotain pahaa?


    • kiiruna

      Miten se työttömyys tai opiskelu voisi unikaveruuden suhteen ketään haitatakaan..? Mutta oleellisempi tieto jäi puuttumaan; mitä sukupuolta haetaan, jos sillä merkitystä, vai onko tarkoitus päätellä todennäköisyyden perusteella, että naista.

    • ujo_ja_estynyt

      Tämä on periaatteessa juuri sitä, mitä minäkin kaipaisin. Läheisyyttä ilman vaatimuksia muusta. Mutta käytännössä en kyllä lähtisi vastaamaan jonkun vieraan ihmisen ilmoitukseen, sillä pahoin pelkään, ettei alkuperäiselle riittäisi pidemmän päälle pelkkä halailu ja nukkuminen. Toiveet on kumminkin siinä, että halailu johtaisi jossain vaiheessa seksiin. :(

      • naistenkesken2

        Voisitko halailla ja nukkua naisen kanssa, jota ei kiinnosta seksi?


      • Todennäköisesti noin. Loppujen lopuks ne ihmisten vehkeet on tarkoitettu naimista varten, joten enemmän outoa on se ettei joku niitä halua käyttää siihen tarkoitukseen.
        Itseäni on harmittanut nyt jälkeenpäin kun ei tullut nuorempana oltua aktiivisempi ja pyrittyä pukille riittävästi jos ollenkaan.
        Tottakai tuolainen läheisyyskin/yhdessä nukkuminen yhdistettynä muuhun illan ohjelmaan ilman seksiäkin on parempi kuin ei seuraa ollenkaan, mutta jäin miettimään, että mikähän lie tuossa sinun seksi vastaisuudessasi taustalla..Tuollai kun yhdessä nukkuu, niin tokkopa tuo sinustakaan pahalta tuntuisi kun heittäisi siitä 69:iin nautinnolle antautuen. Selallainen sanontakin on, että nussittuna nukut paremmin:)


      • Hyvätunet
        blade83 kirjoitti:

        Todennäköisesti noin. Loppujen lopuks ne ihmisten vehkeet on tarkoitettu naimista varten, joten enemmän outoa on se ettei joku niitä halua käyttää siihen tarkoitukseen.
        Itseäni on harmittanut nyt jälkeenpäin kun ei tullut nuorempana oltua aktiivisempi ja pyrittyä pukille riittävästi jos ollenkaan.
        Tottakai tuolainen läheisyyskin/yhdessä nukkuminen yhdistettynä muuhun illan ohjelmaan ilman seksiäkin on parempi kuin ei seuraa ollenkaan, mutta jäin miettimään, että mikähän lie tuossa sinun seksi vastaisuudessasi taustalla..Tuollai kun yhdessä nukkuu, niin tokkopa tuo sinustakaan pahalta tuntuisi kun heittäisi siitä 69:iin nautinnolle antautuen. Selallainen sanontakin on, että nussittuna nukut paremmin:)

        "Nussittuna nukut paremmin" on kuuluisa sananlasku, jolla eräs kansanedustaja iski naisia tekstiviesteillä. En tiedä vaikka olis saanut ohjeet eräältä vanhemmalta edustajalta.


      • Hyvätunet kirjoitti:

        "Nussittuna nukut paremmin" on kuuluisa sananlasku, jolla eräs kansanedustaja iski naisia tekstiviesteillä. En tiedä vaikka olis saanut ohjeet eräältä vanhemmalta edustajalta.

        Joo, sieltä minäkin sen muistan..:)
        -Se on hyvin sanottu ja niiin totta. Jos vain oikeasti puutteessa on niin ei se uni tule..


    • Kertariitti

      Turha luulo että nukkuisit paremmin jos pitää haistella kaverin pierunhajua koko yö. Millä sen saat ulos klo 3 aamulla?

      • Goodnightits

        Herätä se ja kerro että nyt alko naitattaa kovasti, mutta pitää saada muutama bisse ensin. Että mene hakemman lähikaupasta.

        Sitten ovi lukkoon ja käännät onnellisena kylkeä korvatulpat korvilla.
        Näin meillä tehdään!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      167
      2624
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      94
      2448
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      77
      2070
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      139
      1976
    5. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      113
      1863
    6. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      105
      1587
    7. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1574
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      47
      1508
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      81
      1234
    10. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1221
    Aihe