WC-järjästelyt Linnanjuhlissa

N, M, ok, mutta missä käy ja kenen, lesbot, homot ja kolmannet henkilöt. Huolestunut lähinnä, kun tuntuu muonitus olevan, kuin pahimpina nälkävuosina.
483
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Homot harrastaa seksiä wessoissa, pitäisi kieltää menemästä pareittain.

Äänestä
  • Eräs noissa skaboissa käynyt väitti että siellä haisee hiki, paska ja politiikka, jospa osa paskantaa housuihinsa !

    Late Lapista.

    1Äänestä

Kymppikerhoista puhutaan, mutta kuka on nussinut Linnan tiloissa.

1Äänestä

Aikoinaan ei ainakaan ollut käsidesiä missään, joten mukaan, matkaan. Ikääntyneet naiset on huolimattomia, tuskin miehet sen kummempia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


petulla kirjoitti:

N, M, ok, mutta missä käy ja kenen, lesbot, homot ja kolmannet henkilöt. Huolestunut lähinnä, kun tuntuu muonitus olevan, kuin pahimpina nälkävuosina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu