Prisman puukottaja ei ollut nainen eikä lihava

Nyt kun valtakunnan median ykkösaiheena on Vantaan prisman puukotus niin hyvä että poliisi on nyt maininnut että kyseessä ei ole nainen, ei kovin lihava, ei vanha tai muunlaisia tuntomerkkejä omaava. Koska ainoastaan suomalaiset puukottavat ja raiskaavat lapsia joukolla. Kukaan ei ole nähnyt puukottajaa näin media on saanut sen totuuden tuomaan julkisuuteen.
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta missä oli Hassan? Jostainhan matusta pitää saada nyt sankari leivottua. Löytyykö paikalta seisoskelevaa afgaania? Pesäpallomailan kanssa syyllisen perässä juoksevia matuja? Satunnainen ohikulkija Pilvi-Torttu Ala-Pehko- Ugabawga vihreä rasmuslainen naimisissa angolalaisen kanssa, joka kertoo kuinka suomalaiset vain kuvasivat ???

Äänestä

Älä hätäile kyllä se urhea hassan kohta löytyy kun uutinen puukotuksesta ehtii Turkuun.Turunsanomien huipputsöyrnälistiakka loihtii sydäntäsärkevän tarinan kyseisestä episodista.

Äänestä
  • No oliko tuo "kurkunleikkaaja harjoittelija"sitten suomalainen ollenkaan,vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


thisisrape kirjoitti:

Nyt kun valtakunnan median ykkösaiheena on Vantaan prisman puukotus niin hyvä että poliisi on nyt maininnut että kyseessä ei ole nainen, ei kovin lihava, ei vanha tai muunlaisia tuntomerkkejä omaava. Koska ainoastaan suomalaiset puukottavat ja raiskaavat lapsia joukolla. Kukaan ei ole nähnyt puukottajaa näin media on saanut sen totuuden tuomaan julkisuuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu