TV7 lähettää utta lastenohjelmaa. Nelli nalle on sympaattinen,mutta ohjelma on tehty kehnosti. Pitkäveteinen, ei näytä laadukkaalta. Etsivätyttö on pukeutunut prinsessaksi. Mikä siis tekee hänestä etsivän?
Sitten näytetään katkelmia jostain vanhoista nellinalle ohjelmista.
Niin sääli ettei kanavalta tule laadukasta ohjelmaa lapsille. Lapset eivät jaksa katsoa, he ovat tarkkoja kun tottuneet katsomaan myös yleä.
Nellin etsivätoimisto, uusi ohjelma
Nallinelle
0
70
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733554Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91961Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241309- 1341166
- 1001053
- 1061005
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil68991- 60964
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6955- 35866