Pikkanen HOMOpläjäys taas YLEltä

Eikö YLE;llä tosiaan ole muuta ohjelmaa esitettävänä parhaimpana katseluaikaan kun maahanmuuttajahomon murheet?
Toivottavasti on tosiaan homo niin jää pikkutytöt rauhaan, pojista ei niin tiedä.
Jumal auta, sairasta
11149
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No on tuolla Ylellä nuo " Arvot " kohdallaan.

2Äänestä

Mitä nää sitten tekee työkseen. Onkos homostelu pitkin yötä työntekoa?

1Äänestä
  • Sanoihan hintti haluavansa töitä.
    Visa kortti sentään näkyi olevan puhelimen taskussa.

    1Äänestä

  • Homomuslimin persereijän väristyksellä saadaan suomi nousuun?

    1Äänestä

Iranin johtaja joitakin vuosia sitten sanoi, ettei Iranissa ole homoja

Hyvä se on tuoda esiin, että näissä muslimeissa on myös homoja

Yllättävää, että homoja ihmetellään mutta taas lesbot saavat kaikessa rauhassa touhuta keskenään eikä heidän tekemisiin puututa.

1Äänestä

Kaikki Irakin homot tervettuloa meille!

Äänestä

Mutta itsenäisyyspäivänä UUSNATSIT MARSSII. Toimittaja nainen kysyi 612-järjestön toimijalta että marssiiko soihtukulkueessa NATSEJA?
Johan oli taas YLE:tä normitavaraa voihan v...u!

1Äänestä
  • Mitä sitten, jos marssiikin muiden mukana? Eikö suvaitsevainen suvaitse natsiparkoja?

    Äänestä

Pääsee paljon vähemmällä kun jättää kulttuurimarxistien aivopesut vallan katsomatta. Valtamedian uutisia/aivopesutouhuja ei ole voinut katsoa enää vuosikausiin.

1Äänestä

Johan oli ohjelma, parhaaseen katseluaikaan. Millähän rahalla nämä herrat oikein elävät.
Ovat tosi viisaita kun ovat löytäneet porsaanreiän , millä tavalla täältä saa onnelisen elämän.
Kohta ei tarvitse telkkaria avata, jos ohjelmat alkaa olla tällätasolla.

1Äänestä

Voisi vähän esittää myöhemmin. Lapset ovat hereillä tähän aikaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


22334332 kirjoitti:

Eikö YLE;llä tosiaan ole muuta ohjelmaa esitettävänä parhaimpana katseluaikaan kun maahanmuuttajahomon murheet?
Toivottavasti on tosiaan homo niin jää pikkutytöt rauhaan, pojista ei niin tiedä.
Jumal auta, sairasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu