Antti Rinne sulkee silmänsä

6167
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

SDP nuolee rikollisten persettä.

1Äänestä

Ruotsissa demareilla on outoja sopimuksia maahanmuuttajien kanssa?

1Äänestä
  • Ja varmasti näin täälläkin jos Rinne, ja ne matumyönteiset demarien naispoliitikot pääsee tositoimiin.

    Ruotsi on sikäläisten demarien ja vassarien mädättämä valtio. No, meillä on saman jo pitkälle tehnyt kokoomus-kepu, tilkepuolueineen.

    Mutta ei niin pahaa, etteikö Suomen demarit, vasemmisto ja vihreät pistäisi vielä paskemmaksi, jos flaksi käy ja pyöreäpäät äityy antamaan valtakirjan.

    Nyt pitää kansan alkaa heräilemään todellisuuteen, myöhässä jo ollaan monessa suhteessa, kuten tänäänkin uutiset kertoo karua kieltään maamme tilanteesta.

    1Äänestä

  • Totuuskomissio1 kirjoitti:

    Ja varmasti näin täälläkin jos Rinne, ja ne matumyönteiset demarien naispoliitikot pääsee tositoimiin.

    Ruotsi on sikäläisten demarien ja vassarien mädättämä valtio. No, meillä on saman jo pitkälle tehnyt kokoomus-kepu, tilkepuolueineen.

    Mutta ei niin pahaa, etteikö Suomen demarit, vasemmisto ja vihreät pistäisi vielä paskemmaksi, jos flaksi käy ja pyöreäpäät äityy antamaan valtakirjan.

    Nyt pitää kansan alkaa heräilemään todellisuuteen, myöhässä jo ollaan monessa suhteessa, kuten tänäänkin uutiset kertoo karua kieltään maamme tilanteesta.

    Porvarihallitus on kylläkin onnistunut erittäin hyvin pysäyttämään matuvirran Suomeen. Tänä vuonna on tullut vain pari tuhatta uutta turvapaikkahakemusta, joihin niihinkin suurimpaan osaan annetaan kielteinen päätös. Älä siis jauha paskaa. Ruotsidemokraatitkin ihailevat Suomea sen tiukasta matupolitiikasta. Ruotsiin on tullut tänä vuonna n. 30 tuhatta uutta turvapaikanhakijaa.

    https://www.verkkouutiset.fi/tutkija-ruotsidemokraatit-kayttavat-suomea-myonteisena-esimerkkina/

    Äänestä

Antti on nettipornon suurkuluttaja, kiihottuu vain Oulun tapahtumista.

1Äänestä

Ja tää Rinne on tuleva pääministeri Huh huh No Hullumaa hullut johtajat

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


xcvcv kirjoitti:

raiskauksilta ja sitä meinaatte äänestää heh.

https://www.suomenuutiset.fi/antti-rinne-sitoo-silmansa-oulun-raiskausten-suututtama-purra-eiko-ymmarra-signaalia/

https://twitter.com/pakolaisneuvo/status/1069981926486884352

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu