Natsit maksoivat bussiin hyökkääjille - äärioikeiston mainostemppu

VAROKAANATSIMAINONTAA

9

185

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helvetinpelle

      haista vittu helvettiin olet menossa pedofiiliraiskarien puolustaja hyi saatana että oksettaa

    • VEROPARATIISITKIINNIVAS1

      Aktiivileikkuri nelosta pukkaa. Tiesittehän, että se tulee, jos nöyristelee rasismikorttia, jolla PetosPersukokoomussinkepuliikenyt = ek

      ovat MONINKERTAISTAMASSA ulkomaisen halpatyövoiman tuontia, ilmaisen suomalaisen orjatyövoiman tavoitteella.

      Puolasta, Latviasta, Liettuasta, Romaniasta, Irakista ja Turkista, OrpoSoiniSipilä ovat tuomassa "rakennusmiehiä" rasismikorttia nöyristelevien äänillä.

    • MaduTllä

      Salafisteja voi myös kutsua natsiksi.

    • Tyrmistynyt

      Tietysti! Ovat niin halpamaisia että kaikki keinot on salölittuja.

    • VALTAKUNNANOIKEUS

      Maksoivatko äärioikeistolaiset, LAITON äärioikeistohallitus, PetosPersuKokoomussinKepuLiikenyt = EK , myös niille lastenraiskaajille, kun Niinistöhän palkitsi Sugardaddyja, ovatko samaa jengiä lastenraiskaajat Oulussa ?

    • Rasististamusiikkia
    • 2marjoa
    • VALTAKUNNANOIKEUS

      Rasismikortilla ja kyseisillä natsimainoksilla - PetosPersuKokoomussinKepuLiikenyt = EK:n laiton äärioikeistohallitus ja muu syvässä korruptiossa rypevä valtionjohto - OVAT MONINKERTAISTAMASSA ulkomaisen halpatyövoiman tuontia - juurikin teidän rasismikorttia nöyristelevien, äärioikeistosuvakkien äänillä.

      OrpoSoiniSipilä neuvottelevat jo, Puolassa, Irakissa, Latviassa, Liettuassa, Romaniassa ja Turkissa - rasismikortilla "rakennusmiesten" tuonnin moninkertaistamisesta.

      Natsit ovat MAANPETTUREITA. LAITTOMIA SUOMEN KAIKKIEN LAKIEN MUKAAN. KIELLETTYJÄ SUOMESSA.

    • HÄVITTÄJÄKAUPATPERUTTAVA

      Toimittajissa ja keskustelupalstojen ylläpidoissakin "saunamajureina ja valtiaina" esiintyviä natseja.

      Poliisin nettipoliisitoimintakin, taisi olla natsien toimintaa ?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      72
      2709
    2. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      25
      2458
    3. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      42
      2141
    4. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      13
      1996
    5. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      108
      1482
    6. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      167
      1343
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      52
      1022
    8. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      28
      964
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      788
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      99
      771
    Aihe