Kokkelia mutta vain ”bilekäyttöön”. Ei ongelmaa asian kanssa
Mies vedän myös vähän
18
398
Vastaukset
- eimainosalaa
Mee töihin
- Aapeezii
Töissä käyvillä ei varaa high End huumeisiin. Tollaset köyhille ja kommareille.
- Lopetase
Tarvi sit mun suojelua. Tiedän sen
Pidä huoli itsestäsi. - adssds
Ei haittaa koitin kerra kokkelia, eikä edes toimiunut. :)
Mut Panomiehet ympärillä tykkää,jos vedät kokkelia. ;D - onneksi
en ole koskaan enkä tule kokeilemaankaan huumeita.
- maailmaanmahtuu
Se on sun oma asias, itse en ole edes kokeillut.
- Liianerilainenajatusmaai
Jos mun kaipaama mies käyttäisi huumeita, pitäisi varmaan unohtaa yhteinen tulevaisuus. En käytä itse huumeita enkä alkoholia kuin ehkä kerran pari vuodessa.
- Samassaliemessäollaan
Niin harvoinko alkoholia? Otan kerran viik... ei kun kerran kuukaudessa pikku humalan. Huumeisiin ja tupakkaan en koske. Laitan ruokaa, siivoan, peswn pyykkiä jne. Olen muutenkin kunnollinen mies.
- Jostotakaan
Samassaliemessäollaan kirjoitti:
Niin harvoinko alkoholia? Otan kerran viik... ei kun kerran kuukaudessa pikku humalan. Huumeisiin ja tupakkaan en koske. Laitan ruokaa, siivoan, peswn pyykkiä jne. Olen muutenkin kunnollinen mies.
En kuitenkaan puutu toisten juomisiin. Enkä rajoita omaakaan juomista, ei ole vaan tehnyt mieli tai ei ole ollut syytä. Tietty en haluaisi että kukaan tahallaan pilaisi terveyttään, jos juominen olisi liiallista. En varmaan voisi katsella sellaista vain vierestä.
bilekäytöstä useimmiten ne ongelmat etenee, koska ei pystytäkään enää "vain" käyttämään viihdekäytössä.
en ole kokeillut, enkä aiokaan.- eikäooongelmaa
Tykkäät hörhöillä...
- juonijulli
No sinähän sitten nainen oletkin, onko maineensa veroista ainetta?
- EtVarmaanIhmettele
Miksi en rakasta sinua enää, Tuuli.
- meh_
Mulla on sama juttu munakokkelin kanssa. Ikävästi jää kiinni sieraimeen.
- viivanvetoa
naikkonen,milloin kokeilit ensimmäisen kerran?
- Eiihme
Sen näkee susta vai luulitko etten huomaa mitään??
- Lääkityksentarviit
Täällä hörhöt puhuu isoja ja samanaikaisesti
Heidän vaimonsa kärsii kotona .Myös lapset
Ovat hunningolla tekemässä pahojaan ja juoksemassa poliisia pakoon.Mietimies mikä
Päässäsi kulkee kun yllytät huumeisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627