alaikäisen raiskaus hesassa

14294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Hiukan on valemedia (iltalehti) yrittänyt valkopestä hyväksi tuota uutista...

Äänestä
  • Suleimannisen Karihan se siinä Oulun Tuiran poikia..Oltiin samassa rippikoulussa ja lukiossa armeija käytiin Vekaralla. Karista tuli RUK.n jälkeen vänskä selvästi sotilasainesta..Valmistui myöhemmin KONEINSINÖÖRIKSI..Taitaa asua Hesassa merenranta huvilassa..Oli jo silloin nuorena aikamoinen naistenMIES...Johtavaa ainesta tai ehkä politiikko..?

    Äänestä

ainahan ne yrittää nykyään ei voi uskoa enää mitään kun aina uutisen taustalta paljastuu p aperiton matu

Äänestä

NYT ON TAAS vihapuheen tuntua ilmassa..PolPo soittaa kohta ovikelloanne..

Äänestä

Uussuomalainen, no olipa yllätys.

Äänestä

Poliisi vaikenee
Vangittu nuori mies asuu vakituisesti Helsingissä. Tiedossa ei toistaiseksi ole, ovatko epäillyt rikokset tapahtuneet hänen asunnossaan.

Tapauksen tutkinnanjohtaja, rikoskomisario Saara Asmundela toteaa, ettei hänellä ole esitutkintalain perusteella oikeutta tiedottaa salaisesta seksuaalirikoksesta. Tutkinnanjohtaja pitää suojella asianosaisten yksityisyyttä.

Äänestä

Nyt rasismia vastaan mielenosoitus nopeasti. Vihreää teetä ja bageleita. Tauolla musiikista vastaa suosittu karvahattu munniharppua hyväillen kutistuneilla ikenillään.

Äänestä

Niskaperse-ote ja tornionrajan-yli, muksis.

Äänestä

Tanska sentään edes laittaa autiolle saarelle nämä tapaukset.....suomellakin olisi sopiva Utön saari kaukana ulapalla josta ei pääsisi raiskauksesta..

Äänestä

Johtuneeko tuo kiinnostus erityisesti alaikäisiin uhreihin siitä heidän lapsiavioliittokulttuuristaan vai siitä, että ovat helpommin vedätettäviä?

Äänestä
  • Pitkät perinteet..…jo mohameddin ajoilta....

    Äänestä

  • Täällähän on vihjattu lestaadiotapojen olevan samanlaisia?
    pitääkö paikkansa?

    Äänestä

  • Kysy sipilältä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


totuusesiin kirjoitti:

uutisoitiin iis
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/2da10853-ce76-4d1e-bafe-4ab358dff6cb
jos haluaa oikean uutisen aiheesta niin lue:
https://pt-media.org/2018/12/05/1999-syntynyt-uussuomalainen-vangittiin-useista-lapsen-torkeista-seksuaalisista-hyvaksikaytoista/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu