Pölöjäät kuluttaa enemmän

Kuin vie.
Ei mulla muuta.
652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aina per se auki teki töitä kuin paljon.

Äänestä

Perus ääkkösiä ei jallita ja ollaan olevinaan.

Äänestä

Irtisanoa ne pässit heti niin oppivat tavoille

Äänestä

Mistä näitä sikiää heh heijaa...

Äänestä

Kovat otteet jne.

Äänestä

🤩🤩🤩🤡🤡🤡👮‍♀️👮‍♂️🤩🤩🤩

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EINÄIN kirjoitti:

Kuin vie.
Ei mulla muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu