Nainen lähti katsomaan vain autoa
https://www.ess.fi/uutiset/kotimaa/art2504850
matu raiskasi oraalisesti
18
386
Vastaukset
- kaino_toive
Toivottavasti "uhri" oli mamuttajapoliitikoita äänestävä suomalaisvastainen femakko...
- DonKihot
Tästä Mustafa tapauksesta on ollut jo monta aloitusta. Sen perusteeella mitä julkisuuteen on tähän mennessä livahtanut on tämä juttu outo ja pelottava. En lainkaan puolustele ketään raiskaajaa koskaan, olipa mikä tahansa "etninen tausta" ja rangaistusten alarajan pitäsi olla 20 vuotta tiilenpäitä. Mutta tästä lähtien etenkin satunnaisemmat peuhaamiset ovat ERITTÄIN vaarallisia.
Tuomio oli 2,67 vuoden ehdoton (joka tarkoittaa 1,33 vuotta tiilenpäitä, tai vähemmän) ja 6300 eur korvauksia. Äärettömän hämärän, sekavan ja vajavaisen todistelun perusteella.
Tyttö (18 vuotias) oli ollut kertomansa mukaan vahvasti päihtynyt ja kertomansa mukaan neitsyt.
Tytön kertomuksen mukaan "asunnolla mies otti naisen puhelimen pois, eikä nainen kertomansa mukaan uskaltanut poistua asunnosta ilman sitä." Olikohan kultainen timanteilla koristeltu iPhone?
IL:n jutun mukaan asunnon sohvalta oli löytynyt (luultavasti tytön) "eritteiden tunnisteita" DNA tutkimuksessa. Sen peruteella peuhaamista on siis kokolailla varmasti harrastettu, se ei ole sama asia kuin raiskaus. Ei sitten löytynyt lainkaan "ruumiinnestettä", ainoastaan eritteiden tunnisteita.
Tytön ystävätär oli kertomansa mukaan havainnut mustelmia kaulalla heti väitetyn tapahtumaketjun jälkeen. Onko fritsu mustelma?
Tytöllä ei ollut lääkärintodistusta!?!?, Tyttö ei uskaltanut mennä lääkäriin koska pelkäsi saaneensa sukupuolitauteja!?!? Tyttö peseytyi väitettyjen tekojen jälkeen!?!? Tyttö teki rikosilmoituksen vasta 2 viikon jälkeen!?!?
Auto joka oli Mustafan hallussa oli kiinnostanut 18-vuotiasta teinityttöä suuresti, mikä mahtoikaan se auto olla? Ovatko 18-vuotiaat teinitytöt kovinkin kiinnostuneita autoista? Väitetyt ullatukset tapahtuivat jo viime vuoden kesäkuussa, siis lähes 1 vuosi ja 6 kuukautta sitten, miksi viive?
Lukekaa IL:n sekä IS:n jutut ajatuksella. Ja muistelkaa niitä kun seuraavan kerran roihahtaa vuosisadan rakkaustarina jossakin juottolassa, lautalla, festarilla, tms- DonKihot
No kuule Sekopää123,
lue edes ensimmäinen kirjoittamani kappale kokonaan (siis viisi lausetta).
- Mahumetti
Matu raiskaa, sensuuri pimittää, suvakki selittää, kulttuuri rikastuu, matu raiskaa, sensuuri pim....
- suvakittuhottava
yritin jakaa kyseistä kulttuuriaarteen suorittamasta kulttuurinrikastamisesta kertovaa artikkelia facebookissa, nii ylläpidon suvakkihuorat ilmoittivat, että materiaali rikkoo yhteisösääntöjämme??? ja jakaminen estettiin. Tapaushan on faktaa, ja AINOAA "rikastusta" mitä arabit ovat tullessaan tuoneet, ja mitä koskaan pystyvät tuomaankaan.
- DonKihot
Mikä tuossa tarinassa on faktaa? Mikä sellasista jota raiskauksen uhrin olettaisi ja odoittaisi tehdä? Ja mikä sellaista mitä raiskauksen uhrin ei olettaisi eikä odoittaisi tehdä?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/444b5a0e-dc46-41db-b3f0-eb744a26676c
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005927571.html
https://www.ess.fi/uutiset/kotimaa/art2504850
- suomelle-uhrausta
Kyllä kansan pitää toiminnallaan putsata suomi ja pitää suomemme meille elinkelpoisena..
- Stuppi
Tarinan mukaan kyseessä on lespo joten osui taas yhteen vihervasemmistolaiseen joka kaikesta huolimatta jatkaa vihreiden äänestämistä koska oli vain yksittäistapaus. Lopulta noita ahmetteja on täällä niin paljon että kivittävät hengilta kaikki lepakot.
- DonKihot
Tuo ess:n tarina vaikuttaa kyllä viittaavan johonkin ei perinteiseen mieltymykseen mutta mitä sillä on laillisuuden kanssa tekemista? Se ei tuon todistelun hataruutta ja epäuskottavuutta muuta miksikään.
Tuon "oikeudenkäynnin" tarjoamalla käsikirjoituksella voi melkeinpä kuka tahansa mies joutua ERITTÄIN helposti tuomituksi VANKILAAN sekä korvauksiin, täysin valheellisesti/lavastamalla. Sen jälkeen kun rikos on tapahtunut tulee uhrilta edellyttää edes hivenen verran loogista, määrätietoista toimintaa ja lausumia.
- Räkänaurua
Eikö suvakin "miituut"nyt olekkaan enää in? Heti kun epäilty raiskaaja ei ole kotimainen alkuperältään muuttuu uhri suvakin mielestä epäilyttäväksi ,pikku hutsuksi tai muuten vaan valehtelevaksi rasistiksi. Omituista!
- DonKihot
En ole suvakki vaan realisti. Tässä tapauksessa ei vielä ole raiskaajaa eikä uhria koska tuo "oikeudentoimitus" ei ole lainvoimainen enkä voi uskoa että se jää voimaan ainakaan tuollaisena. Tässä tapauksessa on tällä hetkellä vain syyte ja syytetty. Sekä äärimm'äisen hataran ja epäuskottavan todistelun tuloksena mätkäisty käräjä"oikeuden" päätös joka poikkeaa niin sanotusta yleisestä linjasta todella suuresti.
PÄÄONGELMA tässä on se että jos tuollainen "oikeudentoimitus" tulee käytännöksi niin melkeinpä kuka tahansa mies voi joutua ERITTÄIN helposti tuomituksi VANKILAAN sekä korvauksiin, TÄYSIN SYYTTTÖMÄNÄ, valheiden / lavastuksen avulla. Lue IL:n tai IS:n juttu niin ymmärrät (siis ymmärrrät mikäli joskus olet pukille päässyt).
- Top-of-gun
Suvakkihuoran pitäisi maksaa itse saamastaan suuhuuhtelusta.
- huulet-rokonarpisiksi
Kaikkine mausteineen sinne painetaan tauthia 50 % -varmuudella-
- kakkahattusetä
Yksittäistapaus. ei pidä yleistää.
- kerrohan.lisää
Nyt osaat antaa viitteen yhteyksistä Lokkaan tai voithan poliisille ilmoittaa sen myös.
Kiinnostaa varmaan heitäkin kommenttisi.
- mitäs.vittua
Kannattaa mennä katselemaan kaikenlaisen hämäräporukan autoja... mediallakin kyllä on vastuunsa valkopestessään suomalaisia naiveiksi. Punavihervassarifeministikupla on vaaraksi kaikille, jotka eivät elä sen ytimessä vain omiensa ympäröimänä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4918547Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1205852Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2694815Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584625Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s714166Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603940SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723768- 901708
- 961241
- 47879