Miksi kaveri tuuppasi T. Aaltoa?

Onko Touko yrittänyt väärälle pesälle?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Touko sai taas hyvän syyn jatkaa stressilomaansa, kyllähän sitä stressaantuu lisää, jos joku hieman tönii.

Äänestä
  • Pari kuukautta lisää voisi saada ilman muuta.

    Äänestä

  • minun.mielestä kirjoitti:

    Pari kuukautta lisää voisi saada ilman muuta.

    viheriä haki taas lisää vemppaa ei ole vastuunkantajiksi näistä pilviukoista

    Äänestä

Kuka päästää Toukon pesälle = "hieman" kaheli.

Äänestä

Ai jai noita poikia.
Tuuppivatko Touko ja Pekka toisiaan byllyyn?
Kylläpä on kivaa vihreää politiikkaa.

Äänestä

alkoiko viherpiiperö kättelyjonossa jo bebal läpsimään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Utelias-Aatu kirjoitti:

Onko Touko yrittänyt väärälle pesälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu