Uutispommi Orvaisiin on avattu

16<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

No tottakai se vituttaa kun itse joutuu olemaan ilman ja kaiken maailman musulmaanit saa.

1Äänestä

Verorahoista pidetään pystyssä bordelleja joissa tarjoillaan alaikäisiä lapsia.

1Äänestä

sieltähän+tulee+juuri+naisten+tavoittelemia+parhaassa+iässä+olevia+nuoria+miehiä,naisia+ei+vain+tule+sitten+yhtään,+ne+kun+tulisi+perheiden+kanssa+vain.näistä+nuorista+miehistä+sitten+1-3%+ehkä+on+noita+hankalia,+niille+ei+nämä+vanhat+mummot+vokeissa+kelpaa?

2Äänestä
  • luin jutun, ..jaaah.. no nuo 16-17v on turvapaikanhakijoiden ollessa kyseessä sentään oikeasti 25-35 v ..kuten se sipilän kättelemä "17v" , selvästi yli 25 näkönen oli

    1Äänestä

Nykyisen hallituksen linja näkyy ja lisää näitä paikkoja pitää saada.

1Äänestä

6 saanut potkut seksisuhteen takia SPR:stä – IL: Työntekijät ja johto napit vastakkain

"SPR:n kansainvälisen avustustoiminnan johtaja Kalle Löövi sanoo, että kuuden ihmisen työsuhde vastaanottokeskuksissa on lopetettu "sopimattomien suhteiden" takia."

https://www.tamperelainen.fi/artikkeli/358656-6-saanut-potkut-seksisuhteen-takia-sprsta-il-tyontekijat-ja-johto-napit-vastakkain

Selvisi siis lopultakin sekin, miksi suvaitsevaiset puolustavat niin kiihkeästi näiden pakolaisten olemassaoloa. Suvaitsevainen nainen jäisi ilman seksiä.. Suvaitsevaisen moraalikäsitys, mikä se on?

"Lehden mukaan ohjaajat olisivat harrastaneet seksiä 16-17-vuotiaiden poikien kanssa."

https://www.vasabladet.fi/Artikel/Visa/252058

1Äänestä

Siitä joutuu sivistysvaltioissa oikeuteen, ehkä ei Suomessa.

1Äänestä

Suomeen ei saa tuoda ilotyttöjä ulkomailta,mutta rattopojat on kovaa valuuttaa eikä niistä tarvii edes maksaa.

1Äänestä

Makeasti Oravainen kutsuu muslupoikaa luokseen, sinnepä ei uuet natsit eikä liion lain koura, osanneet tullakaan

1Äänestä
  • Totuus on etteivät yritykset näitä maahanmuuttajia tarvitse, he rekrytoivat ilman valtion mädäntynyttä koulutusjärjestelmää parempaa ainesta.
    Ei yritys halua opettaa, ei ole varaa joten ammattilaisia käydään hakemassa suoraan eri maista. Turvapaikanhakijat eivät ole osaavaa työvoimaa.

    1Äänestä

Suvakit ja uskovaiset etsivät ulkomailta ainesta jotka voisivat olla älykkyyden osalta heidän alapuolellaan. Pitkän etsimisen jälkeen ovat löytäneet koulutettavia. Suomesta ei löydy koska keskimääräisesti ihmiset olisivat fiksumpia mitä koulutettavat.

1Äänestä

Eläimeen sekaantuminen rikoslainpiiriin?

1Äänestä

William AJR Korwenkoski - SPR:n tädit saa (Pikajuna Vokkilaan)

SPR:n tädit saa,
elämä on ihanaa.
Yötä päivää vokeissa nyt jo painetaan.
Hommat liikaa seisoi kai,
salaa joku masturboi,
Sitä ei nyt suvaittu, vaan pantiin toimimaan.
Yössä hiljaa hiivittiin,
vaatteet päältä riivittiin.
Avustajat - miehet, naiset - kaikki sekaisin.
Kumi ei ees käryä,
vaan kaikki paljaallaan
mustat miehet jakaa innoissaan.

SPR:n tädit saa, täyttää huudot koko maan.
Mustat miehet vanhat piiat johtaa onnelaan.
Vokeissa nyt laulu soi, ei kukaan enää masturboi.
Puutteen aika entinen on jäänyt kauas taa.
Takahuoneen piilossa,
kohta ollaan kihloissa.
Vaan kun yö jo vaihtuu, niin uutta testataan.
Monenmoista herkkua,
monen moisen maan.
Tädit hihkuu kaikki innoissaan.

SPR:n tädit saa,
jo siitä lehdet juoruaa.
Huipulla jo uuden miehen rouvat ratsastaa.
Ei siihen puutu pappikaan,
Islamin kai sanomaa.
Julistavat mustat miehet kukin tavallaan.
Sen Koraani kai heille soi,
ja johdatushan tänne toi.
Kai rukoukset vanhan piian Allah kuulla voi,
mikä synnissä nyt tehdään,
se pian jo siunataan.
Piispan ohjeen mukaan panot suvaitaan.

SPR:n tädit saa, on syytä laulu lopettaa.
Jatkoa ei kestä, edes vanha Erkkikään.
Siispä sanon niks ja naks,
jospa kaikki muuttuu paremmaks.
Käsi mustaa kolvia, kun kohti hamuaa,
ilman jääneet muuten ois,
turhaan tädit hekumois,
Ellei autettavat auttaisi nyt omaa auttajaa
Tapolalta maistuu,
ikäneidon suu.
Taivaanrantaan, piirtyy puoli kuu.

https://youtu.be/CKaq31-_Zdg

1Äänestä

Onko joku ylläri että SPR tädit ei ole siellä järjestössä maailmaa parantamassa vaan kutinaansa hoidattamassa.

Tätä huvia sitten vielä kustannetaan avustus- ja verorahoista, ei tarvitse mennä omilla säästöillä Gambiaan.

1Äänestä

Missä se uutinen on?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


dfgdfg kirjoitti:

laiton bordelli!

https://www.kansalainen.fi/vbl-oravaisten-vastaanottokeskuksen-ohjaajat-ovat-harrastaneet-seksia-turvapaikanhakijoiden-kanssa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu