Etsin siis pillua ja naista ketä saisi nuolla, runkata ja rakastella hyvin.
Yksinäiselle miehelle naista.
4
119
Vastaukset
- Seksitön
Missä asut ja minkä ikäinen olet? Minkä pituinen meisseli sinulla on?
Olen ikänainen, yksinäinen enkä ole kenellekään vastuussa tekemisistäni. Asun Kymenlaaksossa.
Jos asut lähellä ja jos sinulla on auto ja aikaa, kerro lisää itsestäsi. Jos pimpsaa tahdot, sitä saat riittämiin, mutta vaatimukseni on ehdottomasti terveys ja hygienia. Ei peppuseksiä, mutta kaikki muut asennot käyvät. Toiveeni on pitkä muna, mutta paksu sen ei tarvitse olla. Jos on, ei sitä tarvitse ohentaa.
Minua saa nuolla, kosketella, halata, hyväillä, imeä ja rakastella. Sitä samaa haluan tehdä myös sinulle.- Apumiesyksinäiselle
Kymenlaakson läheltä 50v mies voisi tulla kylään luoksesi. Tarjouksesi kuulostaa tosi hyvältä. Joku muu paikka tai keino keskustelun jatkamiselle voisi olla sopivampi..?
Laita seksitön tietoja itsestäsi.
- 43-Sinkkumies
Aika huono myynti ilmoitus. Eikö kukaan nykyään esittele itseään, ikä, nimi, asuinpaikka. Siellä voi olla vaikka sarjamurhaaja vastassa. Vähän tutustumista ensin puhelimella, sähköpostissa, skypessä voi jutella. Itse ainakin tykkään että olis mukava tutustua silleen vähän lähemmin ennen seksiä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2994830Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353085Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k543012Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn321575Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471209
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.121042Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781021Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu581001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52999