tyttöjensä hiukset pipon alle jotta luultaisiin tyttöjen olevan poikia niin ettei tyttöjä raiskattaisi.
Aikoihin on eletty kun Äidit joutuvat peittämään
ÄänetPerusässille
42<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
Harvinaista mutta yle uutisoi näin. Oulussa äidit pelkäävät tyttöjensä puolesta.
Ja enimmäkseen hyväkuntoisia nuoria terveitä elintasopakolaismiehiä joita äidit ja tytöt joutuvat aiheesta pelkäämään
Ei pelolle anneta valtaa sanoi pääkalloporukka turuuskin.
https://yle.fi/uutiset/3-10558175
Suvakit. Herätys jo!
Siinä olet oikeassa on niin kuvottava ämmä Tarja Halonen alkaa jäädä toiseksi.
Perussuomalaiset puolustaa kantasuomalaisia
Valistusta kouluin ja koteihin näissä raiskaaja kulttuureissa ei lapsen raiskaaminen ole edes rikos miten he täällä osaisivat käyttäytyä hyvä neuvo välttäkää heidän seuraansa ja antakaa tylöille pipoja joululahjaksi ja näitähän voisivat martat kutoa ja sitten lahjoittaa vähävaraisille tytöille etteivät joudu matun raiskaamaksi.
Persut imuroi tänne vuonna 2015 35000 kpl mamuja tänne. Nyt siittä saadaan kärsiä. Persut saatava vastuuseen tästä. Miekkari järjestettävä persuja vastaan Oulun kaupungin talon portailla.
Jussi Halla-ahon johtamat perussuomalaiset ei ole tuonut yhtään matua Suomeen. Toisaalta punavihreät oli hyvillään kun pakolaisia tuli. Rajattomasti lisää pakolaisia Suomeen elämään suomalaisten veronmaksajien kustannuksella haluaisi punavihreät. Ei ne mitään ylärajaa ole ilmoittanut.
Vaseliiniliitto kannattaa rajatonta maahanmuuttoa ja paperittomien piilottamista...
Mjykkäsen mukaan nämä ovat voimavara jota ilman Suomi ei voi pärjätä
Pitäisikö äitien kertoa tyttärilleen että jos tulee raiskatuksi niin ei hakeudu uudelleen raiskattavaksi,vaan kertoo siitä viranomaisille
Raiskaajien saama tuomio lienee mahdollisimman lievä oikea suojaväri mahdollistaa tähän suvakki Suomessa.
Niin kun suojaväri on valkoinen niin raiskattu onkin hovioikeden mielestä käyttänyt seksuaalisesti hyväkseen raiskaajaa,Eli valkoisten ollessa kyseessä suurin osa raiskaus epäilyistä vesittyy oikeudessa
Äänestämme perussuomalaiset ykköseksi eduskuntavaaleissa
Jussi Niinistö
Soini kirjoitti Peruspomo -kirjassa Sinusta
"Hän on totinen protestantti, luotettava, säntillinen ja hyvä mies"
(Ongelmaksi tuli Soini joka on epäluotettava, ei-protestantti... jne..) Kysymys,
oletko kristitty? Miksi sitten päästit 32 000 muhamettilaista Haaparannasta Suomeen potkimatta Soinia ulos hallituksesta?
Suomalaisvastaiset Terho ja JNiinistö ovat hiljaa, kun jäljellä on
119 päivää vaaleihin ja Soinin jatkovirka nimeämättä vielä
"EU:ta on repinyt myös suhtautuminen YK:n siirtolaissopimukseen, joka allekirjoitettiin tällä viikolla Marrakeshissa Marokossa." Perussuomalaisia pidettiin taannoin ihan tyhminä, kun puhuimme "sopimuksesta" ja "allekirjoittamisesta". HALLA-AHO
Halla-aho viittaa tähän, muuten en lue HS (enkä tilaa)
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000005933057.html
Kyllähän Omasta kansasta ja varsinkin lapsista täytyy pitää huolta
Onhan näitä perverssejä äitejä ollut ennenkin. Esim. Nokian insuliinisarjamurhaaja puki poikaansa tytöksi.
Mutta nyt on erikoisesti Oulun äideillä hätä ja kova huoli lapsistaan, erityisesti tytöistään. Ei äidit uskalla enää päästää vapaasti tyttöjään illalla ulos. Koulumatkallakin voi tulla raiskaus. Ja noiden tänne tulleiden nuorten terveiden ulkomaisten onnenonkijamiesten vuoksi pitää pelätä, noiden jotka elävät täysihoidossa suomalaisten veronmaksajien kustannuksella. Niissä on 10000 laittomasti Suomessa olevaa maahantunkeutujaa. Vihervasemmisto hyyssää niitäkin. Vielä - 90 luvulla kun suomalainen oli muutaman kuukauden työttömänä, hänet leimattiin laiskaksi ja jopa toivottamaksi tapaukseksi. Kokoomuksen Pia Olavi Kauppi julisti jotta työttömiltä kännykät pois. Näistä ulkomaan eläteistä ei lausuta poikkipuolista sanaa vaikka monet ovat syyllistyneen pahihin rikoksiin suomalaisia kohtaan.
Niinhän se Kokoomuksen Pia Noora Kauppi sanoi, muistan. On noin 20 vuotta aikaa. Noilla kulttuurin rikastuttajilla saa olla älypuhelimet ja kuka maksaa niiden puhelinlaskut. Nyt olisi korkein aika pressan pistää peli poikki ja järjestää pikakokous jossa myös oppositio mukana jotta saataisiin ainakin nämä laittomasti Suomessa olevat matut säilöön. Saksan poliisi vapautti Oulun seksuaalirikoksesta epäillyn. Vahingossa tms.!???
beck tai wallander seuraa
otsikko kyllä laittaa ajattelemaan hallituksen toimia
se on sitä suvakkien KULTTUURIRIKKAUTTA ja matujen MUKAVIA RAISKAUSHETKIÄ.
mammat tykkää eläimistä
aika usein näkee tuhdin mamman ja solakan pojan menevän kadulla
Vasta jäävuoren huippu Oulussa. Ei ole näkynyt enää viime viikkoina pikkutyttöjä pihalla leikkimässä kuten aiemmin. Vaikuttaa että 18-20 vuotiaatkin tytöt on lukkiutuneet koteihinsa maturaiskaajien pelossa
Tyhjää hölötystä. Ei nämä viime aikojen raiskaukset ole mitään katuraiskauksia. Tytöt ovat itse menneet raiskaajien asunolle vapaaehtoisesti, jopa useita kertoja! Raiskauksen asiasta tekee vain tyttöjen alaikäisyys. Tosin se ei ole mikään puolustus rikokselle.
Minunkin tykö on tullut nuoria tyttöjä. En ole silti raiskannut heitä.
Ovatko+sinun+tykösi+tulleet+olleet+halukkaita+sexsiin+kanssasi?.En+todellakaan+usko+että+nuoret+tytöt+menevät+ainoastaan+kyläilemään+aikuisten+maahanmuuttajien+koteihin.Minusta+pitää+selvittää+syy+miksi+nuoret+tekevät+tätä.On+tehty+tutkimus+jossa+45%+alta+16+vuotta+olevat+ovat+kertoneet+harrastaneensa+sexsiä.
Ne uhrit ovat 10-15v
Oulu on laaja iso ja avara kaupunni. Oulun kaupunni voi, kykenee ja haluvaa ottaa paljon enemmänkin näitä maahanmuuttajia. Ihan on positiiviset kokemukset heistä kaikilla meillä Oulun kaupunnin asukkailla. Tervetulova vaan lämpimästi Oulun avaraan kaupunniin kaikki halukkaat maahanmuuttajat.
Haista paras kakkaa sitten.
Haittapakolaiset=seksituristiraiskaajia
Ei suvakit välitä äideistä eikä lapsista vaan haittapakolaisten hyyssäysksestä!!!!!
niin mutta tällä palstalla tärkeämpää näyttää olevan oma anti-persuilu eli että persut on paska puolue
Eiköhän me suomalaiset ihmiset tehdä loppu näille raiskauksille. Äänestetään sankoin joukoin perussuomalaisia.
Tehdään niin!!!!!!!!!!!!!
Vastuussa vihervasemmisto eli muut paitsi Perussuomalaiset
Kun eivät ole sopeutuneet Suomeen, ulos.
Äänet perussuomalaisille ainoa mahdollisuus saada turvallisempi Suomi!
Olen samaa mieltä vain liittämällä Suomi Venäjään saadaan turvallinen Suomi.
Äänestäkää demareita, niin saadaan persut kuriin ja inhimillinen maahanmuuttopolitiikka.
Ei yhtään ääntä vihervasemmistolle