En tiedä oliko tämä elämäni ensimmäienn pohjakosketus kun en ole sitä koskaan tuntenut, mutta nainen sanoi aktin jälkeen että hyvän kokoinen kulli kun ylsi pohjaan asti, mutta ei tökkinyt voimakkasti pohjaa sisäänpäin, vaan sopivasti täytti pimpsun koko matkalta.
En olisi kyllä uskonut että tällä kalulla voisi saada aikaan pohjakosketuksen. Pikkasen nosti itsetuntoa ja alan pikkuhiljaa tajuta että en olekaan kovin pienimunainen. Kehui kovasti kaluani vaikka oli isompiakin saanut, että minulal on juuri ihanteellisen kokoinen. Ja tämä nainen oli reilusti ylipainoinen, pohjakosketus tuli takaapäin työntäessä. Kuten sanoin en itse sitä tuntenut, mutta kyllä kuulosti kivalla kun nainen siitä jälkeenpäin puhui.
17.5cm ja pohjakosketus
7
144
Vastaukset
- Pitkäkö
Oliko pitkä nainen kyseessä?
- Pikkukullinen
Lyhyellä naisella on lyhyt pillu. Aina menee pohjaan ja tuntuu.
- Ryhmykulli
Oliko oma äiti kyseessä?
Hyvän kokoinen kulli tuollainen. Ei satu, mutta tuntuu :D
- Isomolonen
Vitut sulla 17.5cm vitunrepijä ole. Sulla on normaali 13cm. Se yleensä menee pohjaan. Joskus jopa pohjasta ”läpi”. Saattaa sulla olla 12cm kin.
- Pohjallakäynyt
En tiedä naisen tarkkaa pituutta, mutta n. 170cm. Ja ylipainoa reilusti eli menee niin sanottuun SSBBW katogoriaan jos tämä termi tuttu. Voihan olla että hänellä oli lyhyt emätin, mutta itsetunto kyllä kohosi. naisella oli ollut aiemmin vakipanona jättikulli ja hänen kanssaan se ei ollut niin miellyttävää kun se hakkasi liian syvälle seinämään ja itselläni täytti juuri sopivasti koko emättimen mutta ei aiheuttanut epämiellyttäviä tuntemuksia. Joillekin toiselle kaluni voi olla auttamatta liian pieni ja joilekin jopa turhan iso. Toki olen treenannut kaluani ja alkumitta oli noin 14.5cm, venytin sitä jonku vuoden ja nykyään vaan pumppailen vähän paksuutta lisää ja se pumppailu on ihan mukavaa puuhaa vaikka ei seksiä olisi tiedossakaan. Ennen kaluni törrötti eteenpäin levokissa, nykyään se se roikkuu uljaasti ja painavana reilun 10cm mittaisena levokissa.
En suosittele peniksen treenausta ellei ole aikaa ja todellista halua panostaa asiaan sillä se on aikaa ja hermoja vievää puuhaa enkä itse enää lähtisi moiseen, mutta sillon pienen kullin aiheuttama stressi oli niin kova negatiivinen vaikutn elämääni että ei oikein millään muulla ollut väliä. Jos näin on, sillon tuollaienn vuoden parin päivittäinen treenaaminen voi pelastaa elämäsi, tai parantaa elämänlaatuasi merkittävästi. - M23v
En tiedä, onko itselläni keskivertoa pidempi vai ei, mutta tyttöystävä sanoo, että vihloo, jos työnnän loppuun asti. Varsinkin jos takaapäin panee ja lopuksi viimeiset työnnöt vähän reippaammin, niin kuulemma tekee kipeää. Sen vuoksi yleensä en työnny ihan kokonaan sisälle tai sitten annan tyttöystävän ratsastaa, niin voi itse säädellä syvyyttä. Peppuun voi onneksi panna syvälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2725079- 514027
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii933579- 502699
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua461853- 191777
- 971650
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘971468- 711085
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1461063