17.5cm ja pohjakosketus

Pohjallakäynyt

En tiedä oliko tämä elämäni ensimmäienn pohjakosketus kun en ole sitä koskaan tuntenut, mutta nainen sanoi aktin jälkeen että hyvän kokoinen kulli kun ylsi pohjaan asti, mutta ei tökkinyt voimakkasti pohjaa sisäänpäin, vaan sopivasti täytti pimpsun koko matkalta.

En olisi kyllä uskonut että tällä kalulla voisi saada aikaan pohjakosketuksen. Pikkasen nosti itsetuntoa ja alan pikkuhiljaa tajuta että en olekaan kovin pienimunainen. Kehui kovasti kaluani vaikka oli isompiakin saanut, että minulal on juuri ihanteellisen kokoinen. Ja tämä nainen oli reilusti ylipainoinen, pohjakosketus tuli takaapäin työntäessä. Kuten sanoin en itse sitä tuntenut, mutta kyllä kuulosti kivalla kun nainen siitä jälkeenpäin puhui.

7

212

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pitkäkö

      Oliko pitkä nainen kyseessä?

    • Pikkukullinen

      Lyhyellä naisella on lyhyt pillu. Aina menee pohjaan ja tuntuu.

    • Ryhmykulli

      Oliko oma äiti kyseessä?

    • Hyvän kokoinen kulli tuollainen. Ei satu, mutta tuntuu :D

    • Isomolonen

      Vitut sulla 17.5cm vitunrepijä ole. Sulla on normaali 13cm. Se yleensä menee pohjaan. Joskus jopa pohjasta ”läpi”. Saattaa sulla olla 12cm kin.

    • Pohjallakäynyt

      En tiedä naisen tarkkaa pituutta, mutta n. 170cm. Ja ylipainoa reilusti eli menee niin sanottuun SSBBW katogoriaan jos tämä termi tuttu. Voihan olla että hänellä oli lyhyt emätin, mutta itsetunto kyllä kohosi. naisella oli ollut aiemmin vakipanona jättikulli ja hänen kanssaan se ei ollut niin miellyttävää kun se hakkasi liian syvälle seinämään ja itselläni täytti juuri sopivasti koko emättimen mutta ei aiheuttanut epämiellyttäviä tuntemuksia. Joillekin toiselle kaluni voi olla auttamatta liian pieni ja joilekin jopa turhan iso. Toki olen treenannut kaluani ja alkumitta oli noin 14.5cm, venytin sitä jonku vuoden ja nykyään vaan pumppailen vähän paksuutta lisää ja se pumppailu on ihan mukavaa puuhaa vaikka ei seksiä olisi tiedossakaan. Ennen kaluni törrötti eteenpäin levokissa, nykyään se se roikkuu uljaasti ja painavana reilun 10cm mittaisena levokissa.

      En suosittele peniksen treenausta ellei ole aikaa ja todellista halua panostaa asiaan sillä se on aikaa ja hermoja vievää puuhaa enkä itse enää lähtisi moiseen, mutta sillon pienen kullin aiheuttama stressi oli niin kova negatiivinen vaikutn elämääni että ei oikein millään muulla ollut väliä. Jos näin on, sillon tuollaienn vuoden parin päivittäinen treenaaminen voi pelastaa elämäsi, tai parantaa elämänlaatuasi merkittävästi.

    • M23v

      En tiedä, onko itselläni keskivertoa pidempi vai ei, mutta tyttöystävä sanoo, että vihloo, jos työnnän loppuun asti. Varsinkin jos takaapäin panee ja lopuksi viimeiset työnnöt vähän reippaammin, niin kuulemma tekee kipeää. Sen vuoksi yleensä en työnny ihan kokonaan sisälle tai sitten annan tyttöystävän ratsastaa, niin voi itse säädellä syvyyttä. Peppuun voi onneksi panna syvälle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olisko jo aika?

      Voisitko jo viimein puhua tai avata edes yhteydet sen mahdollistamiseksi.
      Ikävä
      101
      1162
    2. Kuin moni sun

      Perään on jäänyt itkemään?
      Ikävä
      72
      614
    3. Miten uimaportaat voivat maksaa 250 000 euroa?

      Ei mitenkään, jokainen täysjärkinen sen tietää. Ei se ihme ettei verovarat riitä. https://www.is.fi/taloussanomat/art-2
      Maailman menoa
      110
      597
    4. Rakas, ihana rakkain elämäni rakkaus

      Minäkin tarvisin ne sanat sinulta. Tosin annat sen tunteen läsnäolollasi.. jos vain me vielä nähdään.. pelkään sitä maai
      Ikävä
      34
      564
    5. Jussi kutsuisi eduskunnan koolle, jos joku pyytäisi

      Eikös oppositio ole huudellut eduskuntaa koolle jo monta viikkoa? "– En ole saanut siihen liittyvää pyyntöä tai toivett
      Maailman menoa
      94
      547
    6. Hei gaggelibylly ootko valmis?

      Tuun kohta hakee sut ratsullani miesprinsessa ❤️
      Ikävä
      74
      512
    7. Hyvä tietää

      Onko jotain, mitä hänen olisi hyvä tietää?
      Ikävä
      39
      491
    8. Martinalle onnea

      Kaunis Martina täyttää tänään 44 vuotta! Olkoon syntymäpäivä iloa ja onnea täynnä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      485
    9. Mikä oli suurin

      Ongelma välillämme?
      Ikävä
      62
      471
    10. Rakastamisesi tarkoitus

      Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki
      Ikävä
      47
      458
    Aihe