Heipsan! Ajattelin ryhtyä sijoittajaksi, mutta pitäisi ensin opiskella teoriapohja kuntoon! Sattuisiko kukaan tietämään hyviä talousalan koulutuspaketteja itseopiskeluun? Selvittelin myös kansalaisopiston kurssitarjontaa, mutta luotan enemmän verkostomarkkinoijiin. Löytyykö vinkkejä?
sijoittajakoulutusta
HaluanMiljönääriksi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kilauta Salmarille. Saat herkullista oppia.
Suosittelen ottaa yhteys suoraan alan johtaviin toimijoihin esim Tri Rojuun. Hän tietää kuinka isojen poikien apulaisena on mahdollista vatäistä manit veskaan.
Luota siis tahoon jolla on näyttöä, et voi mitenkään epäonnistua!
Muuuuaaahahahahahaaaaaa!
One koulutus on ehkä laadukkain koulutuspaketti jonka Euroilla voi ostaa. Nyt kannattaa myydä se huonosti tuottava sarveiskalvo tai munuainen ja ostaa koulutuspaketteja.
Sanotaan että onekoin koulutuksen saanut on talousalan, siottamisen ja kyrpovaluuttojen huippuammattilainen. One-koulutus on erittäin arvostettu, se kannattaa aina mainita esim työpaikkaa hakiessa.
Monet isot siotus firmat kuten Bluffman Brothers kelpuuttavat vain onekoulutuksen läpikäyneitä.
Jos sijoittaja luulee hallitsevansa käytettävät instrumentit on vaarana varojen valuvan veskaan. Onecoinnin instrumentit ovat tylsä hakku tylsssä mielessä. Wespa sekaantuu helposti veskaan ja syntyy kryptörinssi. Parasta koulutusta saa lukemalla jerry cottonia vain puusilmällä.
Jos et nukkeassasi eritä isoja määriä kuolaa tai pisuroi, niin jemmaa rahat patjan väliin. Talouden ammattilaiset suosittelevat tätä siotusmenetelmää.
Niin+ja+kate+on+100%
Pääoma+jyllää+maailman+tappiin+saakka