Talo sijaitsee keskustassa, alueella josta voit kävellä missä tahansa kaupungissa.Meillä on kaikki täällä sinulle, joten sinun tarvitsee vain pakata henkilökohtaiset tavarat.
Tarjoamme 2 kahden hengen huonetta, joissa on kylpyhuone suurissa kylpyhuoneissa, seinäpuhallin, kuuma vesi, jääkaappi ja paljon luonnonvaloa. Talossa on myös miellyttävä terassi, jossa on ihastuttavia kasveja ympäri, missä voit nähdä suurimman osan kaupungista Santiago de Cubasta.
Valinnaisia palveluja tarjoavat aamiainen ja illallinen, jossa voit maistella tyypillisiä kuubalaisia ruokia. Espanjan kurssien lisäksi Salsa-oppitunteja hallitaan.
Takaamme turvallisuuden ja mukavuuden varmistamaan ikimuistoisen loman Santiago de Cubassa.
Hinta: 33 Euroa per yö aamiainen per henkilö. ( 3,00 Euroa per päivä ylimääräinen henkilö) Huonehintaan sisältyy säännöllinen huoneen siivous ja ysteistilojen käyttö.
Ota yhteyttä osoitteeseen [email protected], jos tarvitset lisätietoja.
Tervetuloa ystävälliseen kotiimme!
Perhe Ahonen
https://www.casasangerman539a.com/
Vuokramme kahta huoneita Kuubassa
0
83
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1673468- 152136
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2231490Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701251- 441221
- 371131
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381073Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke1361031- 471004
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.411000