Nokialla kallista polttoainetta ,kangasalla aina halvempaa

Miksi kangasalla on aina halvempaa polttoainetta kun muualla ?
https://www.polttoaine.net/index.php?t=Tampereen_seutu
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huono homma kun ei voi nykyään säilöä polttoainetta koska vanhenee jo 1kk
syy on etanolissa

Äänestä

Kannattaa siis käydä Kangasalla tankkaamassa niin säästää. Jos käy saman päivän aikana kahdesti, säästää tuplaten.

Äänestä

Miksi nokialainen aina itkee hinnasta ja rahasta, niin?

Äänestä

No koska sitä rahaa on niin vähän ja kaikki on kallista !

Äänestä

Ei köyhäksi synnytä. Vauraus riippuu aivan omasta tahdosta. Perusnokiaikainen on laiska vätys, työtä pelkäävä loinen. Sen takia Nokialla vain köyhiä.
Nokialla rikkaat asuvat Ylöjärven ja Hämeenkyrön lähettyvillä.

Äänestä
  • Miten ihmeessä Nokialle on yritykset investoinut kun asukkaat ovat tuollaisia? Taitaa asenteesi olla omien korviesi välissä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kallistapolttoainetta kirjoitti:

Miksi kangasalla on aina halvempaa polttoainetta kun muualla ?
https://www.polttoaine.net/index.php?t=Tampereen_seutu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu