Rappukäytävätervehtijät

Mikä ihmisillä on ajatuksena kun kaikki puhuvat kaulankatkojasta, raiskaajista , toriterroristista että hän tervehti rappukäytävässä normaalisti ja vaikutti rehdiltä?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eivät ole näemmä onnettomia rappukäytävissä tervehtiessään vaan kunnon ihmisiä, kunnes poliisi toisin kertoo.

Äänestä

Oulussa matut uhriutuivat kuinka pelkäävät liikkua kaupungilla lastensa kanssa, heti sen jälkeen kun paljastui että matut olivat raiskanneet suomalaisia tyttöjä.
Matut saavat taas oikeuden antaa pelolle valtaa kun tapahtui pikkupojan murha.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Thisisrape kirjoitti:

Mikä ihmisillä on ajatuksena kun kaikki puhuvat kaulankatkojasta, raiskaajista , toriterroristista että hän tervehti rappukäytävässä normaalisti ja vaikutti rehdiltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu