Historia kertoo että kaikki diktaattorit

978
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Persuismin kohtalo on kuolla pois. Pulinat pois.

Äänestä

hluuseri on yksinäinen ja akaton, kuin myös sairas.

Äänestä

Persuismin kohtalo on surkea.
Persumies pakotetaan yhteen mustan afrikkalaismiehen kanssa. Hellaripersut nakkelevat kiviä.

Äänestä

pahenee, valitettavasti.

Äänestä
  • että diktaattorit ovat pääsääntöisesti sosialisteja.
    Vai ovatko jopa kaikki...
    Piru tietää....

    Äänestä

kommunistidiktaattorit.

Äänestä

hluuseri elää paskassaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tuo-on-hyvä-tieto kirjoitti:

häviävät sotansa;

https://fi.wikipedia.org/wiki/Diktatuuri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu