Annika on normaali painoinen. Jos se olis pari kiloo laihempi nii se olis ihan luikku eikä semmosta kukaan halua. Ja lapsukaiset: tiedättekö mikskä kutsutaan semmosta laiheliinia? Se on suomeks sanottuna lauta jota kukaan mies ei halua koska siltä ei löydy minkään näköstä muotoa. Ite oon ihan normaali painonen ja muelestäni mulla on mahvavat muodot. Jätkätki jumaloi. Ja sori ku tuotan pettymyksen mut anoreksia ei oo viäkään muotia.
Kuulkaas lapset!
hottis85
6622
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
jos tuo 85 on sun syntymävuosi niin et ihan aikuinen ole itsekään.
no kyl täs ny jo 20 vuotta on kertyny et en mä enää mikää lapsikaan oo
olet juuri päässyt teiniydestä ohi kun 19 vuotiaat on vielä teinejä vaikka kuvitteleekin jo 15 vuotiaina olevansa niin aikuisia.sanoisin että nuori aikuinen olet jo.
mut tosiaan kyse ei ollu mun iästä vaan annikasta... ja vaikka olisin 12 vuotias nii mä puhun silti asiaa... vai voiko joku väittää???
Jotkut 20-vuotiaat kyllä ovat aikuisia, mutta kaikista ei välttämättä tule aikusia koskaan.
puhuit ihan täyttä asiaa olit sitte 10 tai 30 vuotias.