Jumalat mainostavat hulluksi ym.

EnToivoisiKenellekään

Kusipää-Jumalat ovat mainostaneet minua viime kesästä lähtien aiheettomasti hulluksi (vaikka minkälaiseksi), varkaaksi, hyväksikäyttäjäksi ja vaikka mitä paskavaleita ovat yrittäneet ajaa niskaani. Tämä kaikki ilmeisesti sen takia, että saisivat rangaistua, laitettua maksua niskaani Heistä tekemieni ilmoitusten takia.


Armottomuudessaan ja alhaisuudessaan ovat menneet jo niin pitkälle, että jo mielikuvituksen rajat on rikottu ajat sitten. Yhtä vaan ja samaa aiheetonta osapuolta, syytöntä kohden ajavat ihan mitä vaan näköjään. Jo sen pitäisi kertoa kaikille, että mikä vika ja missä, kun ei ole kyllä yhden ainuttakaan ns. ilmoitusta, esim. ilmatilaesitystä, imagea esitetty yhdestäkään oikeasta rikollisesta, ei edes jihadisteista, vaikka Herrat ovat tasan tarkkaan olleet tieoisina katsomassa ns sivusta, kun niitä vyörymällä tuli joukoittain lähi-idästä muka pakolaisen statuksella vuodesta 2/2015 alkaen, valokuvat heistä välittömästi heidän päästyään turvasatamaan (ilkeitä tai juonittelevia ei ole oikeissa pakolaisissa), heidän omat ilmoituksensa, muiden silminnäkijätodistukset ym.ym. todistavat sen kaiken.

Ja tämänkin Jumalien yhteyden, suojeluskytkökset moiseen porukkaan, kun olen paljastanut ajat sitten, on ehkä yksi suurin syy, miksi tai miten minut yritetään hiljentää että olisin muka hullul ettei kenenkään tarvitse uskoa oikein yhtää mitään, mitä ilmoitan. Pidän tasan tarkkaan huolen siitä, että kaikilla ihmisillä on turvallista, joten en mitään sellaista ole ilmoittanut millekään, kellekään, mikä voisi olla jotenkin esim vaarallista kenenkään osalta. Aivan varmasti pidän jatkossakin huolen siitä, mitä kaikkea ehkä mahdollisesti voisin saada muja aikaan millä tahansa asialla, oli se sitten julkisuudessa tai ei, olkaa ihan rauhassa.

3

121

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 123d13f213

      vaihda Jumala sanan tilalle saatanan kätyrit.

      • Judas-Jeesukset

        Anteeksi vaan, mutta kaiken takana ja edessä ovat vain ja AINOASTAAN Jumalat, Jeesukset ym. Valtiaat. Ovat myös valjastaneet sen Henkimaailmansa Olennot myös mukaan tohon pahaan paskapeliin ihmisiä ja ihmisyyttä vastaan.

        Juuri kuten siinä pöpi-Raamatussakin on ennustettu jo aikoinaan: Lopun Ajan Jumalat ovat kurittomia, pahansisuisia, vastustavat kaikkea hyvää ja kykenemättömiä sopimuksiin! Näin He antoivat Itse Itselleen luvan näköjään jo silloin, että saavat ns. "Lopun Aikoina" hillua, riehua, ainakin tehdä miltei mitä vaan, ottamatta oikein vastuuta mistään. Niin paljon kaikki muutkin uskon asiat maailmassa ja myös maailman tapahtumat perustuvat uskontojen taholta annettuihin profetioihin: Herrat profetioivat, ilmoittavat ensin uskovilleen ja tulevat sitten ne ennustuksensa toteen laittamaan. Näin se menee!


    • EttäSilleenNääs

      ...Ja Saatana on muuten syytön aika lailla kaikkeen asiaan! Joka muuta väittää, ei ole nähnyt Jumalista tms. Valtiaista eikä Taivaan hierarkiasta yhtään kitään vaan perustaa kaiken tietonsa näköjään vain raamattuun...=Tuhansien Vuosien Valeisiin!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Gallup: Kansalaiset eivät usko velkajarruun

      Puolet suomalaisista ei usko velkajarrun vaatimien sopeutusten toteutuvan, kertoo Iro Researchin kyselytutkimus. Kokoom
      Maailman menoa
      99
      1214
    2. Ethän mies vielä

      luovu meistä? Haluaisin jo sun syliin.
      Ikävä
      67
      950
    3. Mä oon kallistumassa

      Rikosilmoitukseen!
      Suhteet
      216
      944
    4. Haaveilen edelleen

      Sinusta aika ajoin
      Ikävä
      58
      922
    5. Sinulle nainen

      En ehkä koskaan osannut sanoa tätä oikein. Minun vaikeuteni luottaa liittyi ennen kaikkea menettämisen pelkoon. Siihen
      Ikävä
      66
      886
    6. Martsusta tuli leuhka

      Ja ylimielinen. Hän ei nosta persettäkään ilmaseksi . Luulempa et nämä ei tee hyvää hyvinvointivalmennuksille.... Nannal
      Kotimaiset julkkisjuorut
      236
      795
    7. Hei rakkaani.

      Kohtaaminen lähestyy. Miten teemme sen? Kumpi ottaa yhteyttä vai törmäämmekö jossain sattumalta? Tuleva vaimosi
      Ikävä
      70
      755
    8. Kuisla Group Oy jättänyt yrityssaneeraushakemuksen

      Samalla yrityssaneeraukseen on hakeutunut Kuisla henkilökohtaisesti ja Seinäjoen Motelli Oy, joka omistaa Sorsanpesän ki
      Seinäjoki
      36
      748
    9. Ethän voinut nainen tietää, että rikot rikotun

      Omaa elämää taas mietin aamuyön tunteina. En vieläkään löytänyt muistin sokkeloista ainuttakaan onnen hetkeä. Kaipuu on
      Ikävä
      72
      742
    10. Tiedätkö sitä

      Että sinun äänesi on ihanan pehmeä
      Ikävä
      42
      716
    11. Uskallanko laittaa sulle viestiä?

      Se viesti on tossa valmiina ja lähettämistä vaille valmis. Kun ei kauhee sti tunneta niin eipä sillä olisi niin väliä. S
      Ikävä
      58
      650
    12. Kiulu myynnissä!

      Kiulu hakee taas uutta yrittäjää. https://www.yritysporssi.fi/etela-pohjanmaa-lansi-suomi-finland/myytavat/yritykset/ma
      Ähtäri
      26
      598
    13. On paha olla

      Kun olen käyttäytynyt aiemmin kaivattua kohtaan kuin joku narsisti.
      Ikävä
      42
      578
    14. Et pysty peittämään minulta

      Sinä olet hyvä peittämään asioita niin halutessasi. Pystyt pitkiäkin aikoja salaamaan juttuja. Juuri mietin tuossa, olet
      Ikävä
      47
      494
    15. Tulisiko naisille asettaa korkeammat eläkemaksut

      Tämä tuli mieleeni kun luin aamun lööppejä. Japanissa alkaa olla "uutta nuorisoa" ihan urakalla, ikä alkaa sadan jälkeen
      Sinkut
      174
      490
    16. Mikä tekee kaivatustasi

      Haluttavan?
      Ikävä
      18
      478
    17. Mitä oikein tapahtui? Maajussi-Jetta sai tylyt pakit - Sulhoehdokas selittää: "Ei lentänyt kipinät"

      Maajussille morsian -sarjassa etsitään rakkautta ja rinnalle kumppania. Yksi maajusseista on Jetta - liikunnallinen ja
      Maajussille morsian
      12
      457
    18. Vieläkin saat

      Sydämen tykyttämään. Vaikka emme näe
      Ikävä
      24
      444
    19. Huumekauppaako

      ”Huumekauppa johti rajuun väkivaltaan Kokkolassa – Kolme nuorta otettu kiinni, yksi epäillyistä alaikäinen”
      Kokkola
      9
      434
    20. En tahallaan sua välttele...

      Olis niin kiva nähdä jossain muualla kuin kaupassa!
      Ikävä
      39
      417
    Aihe