puoluepalsta, jolla puolueen oma kannattaja on pahin härikkö. Kertoo jotain vasureista.
Vasemmistoliiton palsta on ainoa
fakta.homma
1555
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kun moista väittää olisi hyvä hieman perustella vaikka parilla esimerkillä! Muutoinhan tuon verbaalipierun vie tuuli eikä sillä ole pientäkään merkitystä keskusteluun ja häirikkösi saavat jatkaa vapaasti!
Koko vasemmiston politiikka on hyvinvoinnin häiriköintiä, he kun eivät juurikaan osallistu sen kasvattamiseen mutta haittoja he kyllä ovat valmiita sen rattaisiin heittämään.
He ovat oikein kehittäneet tuohon haitta/häirikkö kehitykseen oman organisation ja sitä kutsutaan ay mafiaksi!
Etusivulla pidetään noita ikivanhoja avauksia, joista monet eivät edes liity palstan aiheeseen. Sen tekee tämä yksi vasuri. Kaikilla muilla puoluepalstoilla vanhat avaukset siirtyy aina taka-alalle.
Kyse ei ole vasurista vaan häiriköstä. Ei hän ymmärrä politiikasta tai Vasemmistoliitosta yhtään mitään.
Eipä täällä mesoa kuin muutama tuulen huuhtoma persu ja valehteleva leikki eläkeläinen. Muuten on oikein rauhallista.
Ettei olisi taas joku persu joka kipuilee väärän lääkityksensä kanssa.
Sinäkö olet se yli 60 kymppinen häirikkö joka mustamaalaa vasemmistolaisia esiintymällä yhtenä?
Enpä tiedä tuosta.. Kertoiko joku reppana persu niin?
Voisi bittijono hieman perustella sitä miten hän päätyy leikkieläkeläiseen!
Puskahuutajana ei bittijono ole oikein luotattava mihinkään todelliseen keskusteluun koska ei uskalla nikkiään rekisteröidä. Rekisteröitymätön kun ei usko edes omiin mielipiteisiinsä!
Minä sanoisin häntä samoin perustein natsiksi joka yrittää kylvää epäsopua palstalle!
Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa.
Sinun lapsellisilla hölmöilyillä, mielipiteillä ja jatkuvilla valheilla ei ole kenellekään mitään merkitystä.
Kamalaa !
Missä on puoluekuri ! Tuohan hoituu samalla tavalla kuin aikoinaan parin Varsinais-Suomen yhdistyksen ja edustajien kuriin saattaminen. Yhdistykselle viesti joko häirikkö ulos tai yhdistys ulos.
Erottamiskokous toki on pidettävä tavanmuksisesti yöllä ja salassa muutenhan se vuotaa !!
Näin muuten on. Päivät pitkät spämmää vastauksia vanhoihin avauksiinsa, jotta ne pysyvät esillä. Todella sairas tyyppi.
No mutta toverit:Ei kait me aleta toisia syyttelemää, vaikka maahanmuuttajien raiskauksista puoluejohto kielsikin puhumasta. Yritetään miettiä uusia länsimaisia arvoja ,joittenka kimppuun käydään.
Toverit,joku puhuu asiaa. Kuuuskytluvullahan avioliitto oli kirosana ja 70 luvulla ihailtiin mahtavaa puna armeijaa ja 80 luvulla soi viimeiset sävelet työn orjat laulusta ja mitä meillä onenää muuta kuin haukkua toisia natseiksi ja rasisteiksi......ei tämä enää oikein luonnistu.......vituttaa kun monta sukupolvea on turhaan mekkaloitu ja työväentalot on lahonneet tai myyty jollekin entiselle toverille.....mistähän saataisiin uusi leninin näköinen suuruus kun sekään ei tunnu tepsivän enää ihmisiin....niinkuin jeesus uskovaisille vuodesta vuoteen.
Totuus vetää aika mietteliääksi.....aikalailla totta tupn ns sekon jutut.
Persupojujen spämmäys on tosiaan palstalla se ikävin piirre. Asiallista keskustelua he eivät pysty mistään kirjoittamaan, ainoastaan solvaamaan muita kommentoijia. Kuten tämäkin avaus osoittaa!