Elikkä siis oon 17v tyttö ja käyttänyt pillereitä ainakin vuoden, nyt ne loppu viikko sitte, ku mun ehkäsymemetelmä vaihetaan. Ne pillerit saatto aiheuttaa haluttomuutta ja nyt tuntuu et haluun ihan kokoajan. Oon melkeen 2vuotta ollut yhessä poikaystäväni kanssa ja saan ihan tarpeeks. Tai no siis 1-2 tuntia 3kertaa yössä. Silti on nyt ainakin 4pv putkeen haluttanu 24/7. Tuntuu painetta ja sykettä klitoriksessa ja sormetinki itteeni ku ärsyttää tää tunne. Jätkä ei jaksas iha kokoajan antaa... Menkkojen vikat päivät meneillään, vaikuttaako ne haluihin?
Kertokaa vaa et mistä vois johtuu ja mainitsenko vaikka lääkärille sit kun se ehkäsy vaihetaan?
Kertokaa vaa et mistä vois johtuu ja mainitsenko vaikka lääkärille sit kun se ehkäsy vaihetaan?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Työnnä sauvasekotin visvaseen horo tavaraas surisemaan💪🥵
Sun kannattaa hommata semmoinen fuck machine? Se jaksaa viikonkin
Tossa tommonen
https://www.kaalimato.com/catalog/F-Machine Pro III_p_40570.html
Äijällä se kitinä sit alkaa ku horo pääsee vauhtii ni roiskasee äijänsä ulkoruokintaan kun ei oo käyttöö enää😂😂
tuu panee