Demareiden armonaika käsillä nyt

Demareilla on korkeintaan yksi viikko aikaa "muotoilla uudelleen" maahantulo- ja pakolaispolitiikkansa, mikäli tavoitteena on pyrkiä vaalivoittoon huhtikuussa.

https://www.youtube.com/watch?v=54NgPBvEreA
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

terveitä nuoria ukkoja!Kuka pösilö näitä haluu.

Äänestä

Vihervasemmiston suvakkipolitiikka on mahdollistanut Oulun ja Helsingin tapahtumat.

Demarit ja Vasemmistoliitto eivät enää ääntäni vaaleissa saa.

Äänestä

Keskusta ja Kokoomus ovat olleet hallitusvastuussa pakolaisaallon aikaan,toivottavasti kansa herää eikä näitä sankareita nähdä vaalien jälkeen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HetkiLyö kirjoitti:

Demareilla on korkeintaan yksi viikko aikaa "muotoilla uudelleen" maahantulo- ja pakolaispolitiikkansa, mikäli tavoitteena on pyrkiä vaalivoittoon huhtikuussa.

https://www.youtube.com/watch?v=54NgPBvEreA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu