onko ollut vähän hiljaista johannalla, kun ei uusia juoruja kuulu?? missäpäin neiti touhuilee nykyään?
Johanna Tukiainen
2
1598
Vastaukset
- Tunkki.ei.nuku
Jatkuvastihan niitä uusia juttuja tulee. Oot ollu vaan väärillä palstoilla...
- Tuksun.kuulumisia
Tukiainen ei ole neiti ollut enää vuosiin. Hän on viralliseti eronnut, siis rouva. - Ja joo, Tukholmasta kuvia kaupassa muorin kanssa heti, kun alettiin miettiä, onko se enää Ruotsissa. Tosin ei niissä mitään päivämäärää ole. Ja Suomessakin on H& M.
- Taitaa blogin odottelija taas jäädä ilman verokirjaa, jonka olisi pitänyt olla käytössä jo viime vuoden puolella. Uusia maksujakaan ei voida suorittaa, ennenkuin on verokirja. Ja nythän työnantajan on ilmoitettava palkansaajan tulot palkkarekisteriin. Miten käy Tuksun uran? Senhän piti lopettaa vuoden vaihteessa ja muorikin facessa selvitti - vaiko Tuksu hänen tunnuksillaan (?) , että jouluajan ansiot oli otettava, Tuksu lopettaa pyörimisen ravintoloiden estraadeilla. Miksi se siis mainostaa edelleen keikkojaan facessa? - Bannia odotellessa taas, kun jatkuvasti julkaisee amerikkalaista "uskismateriaalia" youtubesta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2222936Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1732556Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1091208Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321112- 701068
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2831021Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka341996Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22788