lasten raiskaukset loppuvat jos

Suomeen säädetään uusi laki jossa islamilaisuus tehdään laittomaksi ja kaikki ko uskonnon kannattajat ja edustajat häädetään maasta.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onhan yleisesti tiedossa, että muslimimaissa 70-vuotiaat äijät voivat ttaa vaikka 12-vuotiaan lapsimorsiamen.

Kun Islamissa tämä on sallittua, miksi he eivät toteuttaisi vastaavaa muuallakin.

Äänestä

Voitaisiinko samalla säätää sellainenkin laki että naisilla saa olla menkat vaan kahden kuukauden välein?

Äänestä

Säädetään laki että nämä mokkanaamat kuraperseitä pois Suomesta irakilaiset

Äänestä
  • Kyse ei ole kenenkään ihonväristä, ei kansalaisuudesta, ei rodusta, ei etnisyydestä.

    Kyse on pelkästään ja ainoastaan ideologiasta. Ja siitä mitä kyseinen ideologia tekee muille.

    Siitä on kyse. ideologiasta. Ei ihonväristä. Ei kansalaisuudesta. Ei etnisyydestä. Ei rodusta.

    Ideologiasta.

    Äänestä

Sitten loppuu kun saadaan persujen invaasio poistettua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hahaa kirjoitti:

Suomeen säädetään uusi laki jossa islamilaisuus tehdään laittomaksi ja kaikki ko uskonnon kannattajat ja edustajat häädetään maasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu