On kulunut pitkä aika viimeisestä verisestä terrori iskusta Euroopassa ja luulisin, että kohta tulee kunnon jytky, kun ne saa suunnitellun työn käytäntöön. Isis on joutunut ahtaammalle ja joukkiot on hajaantuneet ympäriinsä, mutta siellä kytee nyt kosto ja sen toteutus on varmaankin jo lähellä.
Nyt vaalien lähestyessä täällä meillä, niin tähän tekisi hyvän lisän kunnon terroristien tekemä hyökkäys ja nämä suvakit saisivat taas takapakkia elämäänsä.
Nyt vaalien lähestyessä täällä meillä, niin tähän tekisi hyvän lisän kunnon terroristien tekemä hyökkäys ja nämä suvakit saisivat taas takapakkia elämäänsä.
Vastaukset 2
Vanhimmat
"Nyt vaalien lähestyessä täällä meillä, niin tähän tekisi hyvän lisän kunnon terroristien tekemä hyökkäys ja nämä suvakit saisivat taas takapakkia elämäänsä"
Tuota ei kukaan toivo. Et sinäkään pohjimmiltasi. Koetatko suvakkina leikkiä jotain muuta?
Ei sitä kukaan toivo mutta suvakit ei usko. Tyhmät sinisilmäiset suomalaiset eivät tajua mitään maahanmuuton pahuudesta. Hiljaiset solut nukkuvat ympäri Eurooppaa ja sitten tömähtää. Sit ollaan ihmeissään et MITÄ