Poliisi pyytää havaintoja Turussa ulkomaalainen

Taksikuski raiskasi naisen tunkeutuu väkisin naisen asuntoon ja raiskasi naisen,
30<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

missä niin sanotaan, että oli ulkolainen

Äänestä
  • Hesarissa.

    Äänestä

  • Tilastot vuosia tuon kertoneet, mitä tekee suvakit kuin suomalaisia niistä syylistää, eivät edes osaa hävetä.
    https://yle.fi/uutiset/3-9251395

    Äänestä

  • TÄMÄ ON VAIN YKSITTÄISTAPAUS

    Äänestä

Lienee joku somali joka on oppinut ajamaan autoa Heh.

Äänestä
  • Missäpäin ajelit kamelia ?

    Äänestä

  • Ei kai sellaista voi olla olemassa?

    Äänestä

Maailma tuli kylään.

Suomalainen kulttuuri on ollut niin tylsän totista ja harmaata.

Toista se on nyt. Taksilla ajaminenkin on muuttunut jännittäväksi.

Äänestä

Mikkelissä taksikukuski Suomalainen raiskasi ja tappoi nuoren naisen tässä joku vuosi sitten! Vaarallista taksiajelut Suomessa myös ulkomailla!

Äänestä
  • Oliko matu saanut suomen kansalaisuusden näille ei pitäisi sitä antaa kuten tämä Mikkelin tapaus osoitti.

    Äänestä

  • Matutraiskaa kirjoitti:

    Oliko matu saanut suomen kansalaisuusden näille ei pitäisi sitä antaa kuten tämä Mikkelin tapaus osoitti.

    Tämä oli kylläkin persu,niin kuin nimikin viittaa siihen .Googlen rikollishaku löytää persurikolliset alta sekunnin

    Äänestä

  • PILKUN.NUSSIJA kirjoitti:

    Tämä oli kylläkin persu,niin kuin nimikin viittaa siihen .Googlen rikollishaku löytää persurikolliset alta sekunnin

    Vasuririkolliset löytyy alta millisekunnin, koska yhtään rehellistä ei ole.

    Äänestä

Nainen saa syyttää itseään kun nousee neljän aikaan aamulla somalin kyytiin

Äänestä
  • Sinäkin persu sontianen valehtelet,sillä missään ei ole sanottu että tekijä olisi somali

    Äänestä

  • PILKUN.NUSSIJA kirjoitti:

    Sinäkin persu sontianen valehtelet,sillä missään ei ole sanottu että tekijä olisi somali

    Opettele nyt vasuri lukemaan, niin tieto löytyy heti.

    Äänestä

Ilman muuta asiakkaan oma vika. Oli vienyt taksikuskin ihmisoikeudet ja kuski kävi hakemassa ne takaisin. Otti samalla vähän vaivanpalkkaa mukaan.
Teosta tulee puoli vuotta ehdollista, mutta yhteiskunta maksaa oikeudenkäyntikulut.

Äänestä
  • Ja tuohan oli vastaa 1000. yksittäistapaus joten Li ja Pekka eivät pidä tuota edes maininnan arvoisena.

    Voimme vain kuvitella miten matutaksikuski traumatisoitui joutuessaan panemaan halpaa suomalaisH..raa ..

    Nyt kaikki yhteiskunnan tuet tälle taksikuskille.

    Ja suomalaiset, muistakaa hävetä, teidän syynne taas!

    Äänestä

  • Kunniakansalaisenne kirjoitti:

    Ja tuohan oli vastaa 1000. yksittäistapaus joten Li ja Pekka eivät pidä tuota edes maininnan arvoisena.

    Voimme vain kuvitella miten matutaksikuski traumatisoitui joutuessaan panemaan halpaa suomalaisH..raa ..

    Nyt kaikki yhteiskunnan tuet tälle taksikuskille.

    Ja suomalaiset, muistakaa hävetä, teidän syynne taas!

    Ja näin vihervasurisuvakkina yhdyn edelliseen mielipiteeseen vaikka väkisin lupaa pyytämättä.

    Äänestä

Jussi Halla-ahon kutsuvieraat vauhdissa!

Äänestä
  • Muistakaa vanhemmat Oulussa äänestää vasemmistoa!!!
    Pysyvät lapset sisällä paremmin kun eivät uskalla ulos vasurien kunniavieraiden käsittelyyn.

    Äänestä

Li Andersson ota poliittinen vastuu kutsumisesta vieraista ja eroa välittömästi

Äänestä

Älä ota Turussa Antifa-taksia!! voi tulla kalliiksi!!

Äänestä
  • Pummillako ne persut yrittää ajaa, kun rahat on huvenneen kapakissa vietettyyn huikentelevaisuuteen. Vai mitä tarkoitat, vaatiiko persu nyt ilmaisia kyytejä?

    Äänestä

  • herra_kansaHAH kirjoitti:

    Pummillako ne persut yrittää ajaa, kun rahat on huvenneen kapakissa vietettyyn huikentelevaisuuteen. Vai mitä tarkoitat, vaatiiko persu nyt ilmaisia kyytejä?

    Vasuri se vaatii täyttä yhteiskunnan tukea taas??
    Kuka vaihtaa tenasi, kun et itse siihen kykene???

    Äänestä

Venäläinen murhaaja taksikuski on karkotettava.

Äänestä

Joka taksi täyteen muslimeita, täytyy pystyä puollustautumaan suominor..neidon, hyökkäykseltä. Mahdollisessa asuntoon pyytämisessä, voidaan tarvittaessa pyytää lisävoimia ja varmistetaan videoin ettei suominor..neito tarpeettomasti vaivaa virkavaltaa, heräillessään yön iloiltaan.

Äänestä

Jos jostain syystä nousee mustan miehen kyytiin ota valokuvia autosta ja kuljettajasta, mutta ota suomalainen kuljetus säästyy monelta harmillita.

Äänestä

Tuo ei voi pitää paikkaansa.
- Ensinnäkään ulkomaalaiset pakolaiset ei raiskaa
- Toisekseen ulkomaalaiset pakolaiset ei aja taksia, he ovat kaikki huippuosaajia, jotka ratkaisevat Suomen työvoimapulan korkeasti koulutetuilla aloilla
- Kolmanneksi nainen on lähtökohtaisesti jo väärässä, kun aamuyöstä on yksin liikenteessä
- Neljänneksi Suomi on rastitinen maa kun tuollaisia syytellään
- Viidenneksi kyllä suomalaisetkin raiskaavat
- Kuudenneksi tämä oli yksittäistapaus!
- Seitsemänneksi meidän pitää vaan oppia hyväksymään kulttuurierot
- Kahdeksanneksi: Kuten Mykkänen, Häkkänen ja Orpo ovat todenneet meitä sitoo kaikki maailman sopimukset ja lait, jotka eivät sido esimerkiksi Tanskaa, Ruotsia ja muita maita. Sen vuoksi asialle ei mitään voi
.... Jne...

Menkää ihmiset äänestämään! Kohta on sen aika näyttää mitä mieltä asiasta oikeasti ollaan!

Äänestä
  • Ulkomaalaiset ovatkin kehuneet meidän suomalaisten kirkkaansinisiä silmiä, paksuja lompakoita ja lapsellisuutta.

    Äänestä

Apinakin ajaa autoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kommarimari kirjoitti:

Taksikuski raiskasi naisen tunkeutuu väkisin naisen asuntoon ja raiskasi naisen,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu