Tänään mietin, että mistä johtuu että osalla meistä on ”kaipaus” vaippoihin ja muovihousuihin. Saattaa tuntua ”hullulta”, mutta kun tänään aamulla ns. kukolaulun aikaa nousin ylös, niin ensimmäinen lieneen ajatus, että jospa tänään! Kaivelin sitten kaapin kätköjä, aamutoimien jälkeen ja sieltä löysin vaippapussi. Vaippapussista otan MyDiapr Black vaipan. Olin muuten pussin viimeinen. Makuhuoneessa sitten yöpuvun pöksyt pois jalasta, ja ihan kuin joku komentaisi että nyt laitetaan ”pojalle” vaipat jalkaan. Kuulenko harhoja, sillä kodissan ei ole muita kuin minä yksin. Laitan vaipat ja vaipan päälle vaippaliinan, sitten vielä Suprima muovihousut jalkaan. Katson sitten pitkät vanhanajan kalsarit jalkaan ja verkkarit, t-paita ja villasukat. Nyt tuntuu kuin olisi jossain ihmemaassa. Nyt kun tätä naputtelen, housuissa on useampi pissa, ja olo on mukava. Mutta silti joskus ”epätoivon laaksossa”, esitän kysymyksen itselleni, miksi? Olenko lapsuudessa jäännyt jotakin vaille vai onko minussa jotain vikaa! Toivottavasti tämä nyt ei loukkaa ketään, nämä minun sunnuntai aamuiset ajatukset!
Vaipa, muovihosut
poika123456
9166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olipas sinulla ihana aamu, oikein kiva varustus.
Itselläni on noin 20 muovihousut ja iso varasto ABDL-vaippoja.
Aina kun on mahdollisuus vaippa ja muovihousut päälle,
usein jopa töihinkin.
Ei sinussa ainakaan mitään vikaa ole, jatka vaan vaippailua.
En osaa vastata mistä meidän kiinnostus vaippoihin johtuu.
Samoja tuntemuksia myös minulla. Tykkään pitää muovista vaippaliinaa. Siinä on jotain, mikä tuntuu todella hyvältä. Jo ajatus siitä, että puen vaippaliinan päälleni, saa minut kiihottumaan.
Ihan samalaisa tuntemuksia, ja kun sitten pukee, niin on kuin olisi toisessa mailmassa.
Moi teille, just tuli tilattua 2 pakettia vaippoja, Mydiaperin Black ja Tena. Vanha varasto oli jo melkein lopussa. Mullakin muovihousut paketin tukena. Huomenna pääsen fiilistelemään yksinäni. Olisi mukava jutustellaan enemmänkin.. Asun Jkl
Eilen vaippa housuissa koko päivän ja tänään taas. Mikä on maukkain suorakaidevaippa ja mistä saa? Löylykauha tiedetäään
Minun "kaipaukseni" on selvä! Kun pakoputkeani lyhennettiin 7 vuotta sitten oli alapään hallinta monta kuukautta täysin mahdotonta.
Kotona matot seinän vieriin. Strategisiin paikkoihin sanomalhtiä, jalkaan naisten suuret vaippahousut ja anusrakoon lisäksi pari arkkia talouspaperia.
Vuosien saatossa olen hiljalleen päässyt siihen, etten kotona pidä vaippoja lainkaan mutta itseluttamus on kadonnut ja ulos lähtiessä tiukoissa, lyhyissä kalsareissani on aina suuret, paksut vaipat. Tuhruja ei ole tullut useisiin kuukausiin mutta varmistelen. Joskus kotona on kiire vessaan mutta aina tarvittaessa säätelen tuotosta nopeavaikutteisella Imodium tabulla.
Minun "kaipaukseni"syy on siis selvä.
ID LISÄimu maxsit pissan kovettamissa muovihousuissa pitäisi varmaan tilata uudet olisivat pehmeät. Pitäisi saada muut kuin valkoiset muuttuvat vaaroista kaltaisiksi
poika123456 jos tarvit jotakuta niin minä voin myös tulla vaihtamaan ne koska itsekkin tykkään tälläisestä:D
Miten sinuun saa yhteyden? Kysyys poika 12345..