Kultakäätyä näytille.

Kettinkiäranteeseen

12

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lerpanveli

      Mulle tulee mieleen MikkiHiiri ja joku kuminaama. Ei paljon kiinnosta kuuskymppisten leikkeleiden tai hormoonikkojen " lemmenlomat", eikä elämät yleensäkkään.

    • Mutta eivät Pattayalla, vaan Bangkokissa, joten miksi aloitus on Pattaya:n palstalla, ei Bangkokin taikka yleista Thaimaassa palstalla jossa tuon "uutisen" luonnollisesti pitäisi olla.

      Mutta nuo Bangkokin kanaalit ovat kyllä hyvin mielenkiintoinen paikka, kolme kertaa siellä käynyt 2-3h. kestävät veneajelut tekemässä ja aina löytyy uutta "ihmeteltävää", suosittelen. (Veneen vuokra luokkaa 1500-2500thb.)

      • SantulleTehtävä

        Santulle tehtävä.

        Laita mielipiteesi minne kukin aloitus luonnollisesti tulisi laittaa, älä unohda mielenterveyspalstaa.


      • Jos/kun palstalla on tehty (Thaimaankin kohdalla) palstojako paikkakohtaisesti, niin miksi aloitus tulisi tehdä johonkin muuhun palstaan kuin mihin se kuuluisi?
        Miksi kaikki Thaimaan kirjoitukset pitää olla Pattaya osiossa, vaikka niillä ei Pattayan kanssa olisi mitään tekemistä? (Kuten tuo juttu mikä avausviestissä oli, jonka tapahtumapaikka oli
        Bangkok).


    • PissiäJaKakkaaKuksassa

      Kuka tulee mieleen....joo.......heh.....heh....

      Ketä mahtaneekaan onnellinen aviomies ajatella 24/7 ???

      • Sensei--

        Isi rutistaa ja uhkailee netissä laittaen passinsa numeron nettiin, onko hidashoksotin ???

        Arvaappa onko senseillä ystävällinen ystävä töissä laitoksella jonne numerosarja ladataan huomenna ???


      • Senseilerpanystävät
        Sensei-- kirjoitti:

        Isi rutistaa ja uhkailee netissä laittaen passinsa numeron nettiin, onko hidashoksotin ???

        Arvaappa onko senseillä ystävällinen ystävä töissä laitoksella jonne numerosarja ladataan huomenna ???

        LerppaSenseillä on monta ystävää laitoksessa, antavat ruokaa ja juomaa ja puhtaat vaatteet, tohtori käy päivittäin.


    • 63Numball64

      oikein hyvin sopii palstan tasoon tuo lehtijuttu, eihän palstan taso ole koskaan päätä huimannut.

      • Lerpanpäivää

        Tuo on juurikin, kuin suoraan VaaviNumBalliSenseilerpan elämästä poimittu...


    • Bvbvvbv

      Miten Tiina Jylhä ja lemmenloma sopii yhteen.

    • Kultaamikäkiiltää

      Jos lomaillaan niin mitä sitten? Moni tekee jo etätyötä Thaimaasta. Hyvä mesta myös lomailuun,Tiina ja Tape voivat lomailla siellä missä muutkin,lämpöä hakemassa. Ihme kyttäystä. Kultaa kaulassa ja ranteissa. Miksi ei saisi olla. Huvittavaa.....

    • Tapenketjut

      Sensei-Siimakäsi postittelee Seiska uutisia ja sitten se sama sensei nauraa niille jotka postittaa Seiska uutisia. Hyvin lerppamaista logiikkaa.
      Tape lähtee taas kohta kuokkimaan. Ei se malta luopua hormonibisneksestä. Kuulema parinkymmenen tonnin kuukausimyynti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      90
      3285
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      88
      3053
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1872
    4. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      19
      1852
    5. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      30
      1787
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      21
      1711
    7. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1687
    8. Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!

      Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi
      Tv-sarjat
      34
      1399
    9. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1327
    10. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1319
    Aihe