Oiskohan Pohjois-Hämeen alueella naista joka haluaisi aloittaa seksi suhteen, myös vanhemmat? Olen 32v 180/70, komee, rehellinen, luotettava, huomaavainen ja hyvässä kunnossa oleva mies. 😊
Pohjois-Hämeessä naista?
18
<50
Vastaukset
- Voisin
Oletko sama mies joka tykkäsi imeksiä rintoja?
- Voisin
Jou86 kirjoitti:
Olen
Niin arvelinkin.. olimme joku aika sitten yhteyksissä ja valmiit tapaamaan autossani jos muistat. Siten tuli lapsenteko juttu sinulta ja meni vähän yli minulta. Tajusin myöhemmin sinun fantasian.. olet ollut mielessäni ja fantasioissa aika usein..
Voisin kirjoitti:
Niin arvelinkin.. olimme joku aika sitten yhteyksissä ja valmiit tapaamaan autossani jos muistat. Siten tuli lapsenteko juttu sinulta ja meni vähän yli minulta. Tajusin myöhemmin sinun fantasian.. olet ollut mielessäni ja fantasioissa aika usein..
Muistan, arvelinkin et ootkohan sää se sama... Joo, mää pistin sen tahallaan vähän yli... 😂
- Äippä7
Tykkäätkö nuolla muutakin ;)
Kyllähän tuollaisilla ominaisuuksilla luulisi seuraa löytyvän 😍😉- Ukko1250
Mistäpäin Äippä7 on? Täällä olis mies joka tykkää nuolemisesta. 183/75 ukko satakunnasta.
👩⚕️👩⚕️👩⚕️
💪💪💪
- Voisin
Ihania kuvia!
- Voisin
Jou86 kirjoitti:
Kiitos! 😊😉
Tulit mieleeni en tiedä miksi..
- Voisin
Jou86 kirjoitti:
Ai 😊🤔
Tiedätkö sinä.. mikä auttaisi..
- Voisin
Jou86 kirjoitti:
No? 🤔
Tosiasiassa olen aivan kosteana sinulle.. yritän tehdä töitä..
Voisin kirjoitti:
Tosiasiassa olen aivan kosteana sinulle.. yritän tehdä töitä..
Ai, no tee töitä? 😊
???
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1934220
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421956- 611597
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331313Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581307Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93919SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä24883Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10859Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170808Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186686