Onko muilla kokemuksia siitä, että luulee poikansa olevan homoseksuaali. Nimittäin itse en pidä homoista eli tarvitsisin neuvoja. Olen kuullut eheytys hoidoista, että toimivatko ne mitä ne maksaa ja missä niitä järjestetään. Kuinka lähestyn poikaani asian kanssa?
Hieman homoista
6
51
Vastaukset
- mitäsitten
Vanhemmat ei osaa kasvattaa musikoitaan, jos pojasta tulee homo.
- Homojavastaan
Tappakaa se ennen ku se lisääntyy
- FaktaonFakta
Kyllä se on niin. Esi isien synneistä täällä kärsitään. Suvussa on ollut perverssejä paskoja joskus.
- puistattavaaa
Homous on ollut sairaus, eikä siitä tarvitse kauaksi mennä, kun se oli vielä sairaus. Oli myöskin rangaistavaa.
En ole kuullut vielä lääkkeen nimeä, joka homouden on parantanut. Niin eipä ole muuta vaihtoehtoa, kuin, että se on edelleen sairaus. Sinä olet hyvä isä. Minun isäni on kuollut. Ei ne eheytyshoidot toimi, ei ihmistä voi muuttaa.
- Aloittajat
Aloitus oli pelkkää huuhaata. Katsotiin että kuka menee halpaan. Ja jokuhan meni,..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867