Vaihtuvuutta päiväkodissa

Päiväkodin henkilökunta ei viihdy Järvenpäässä

https://www.hs.fi/kaupunki/jarvenpaa/art-2000005978821.html?ref=rss
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pelkkiä huonoja uutisia Järvenpäästä. Ihan hävettää, kun Hesari tekee juttusarjaa Järvenpäästä. Ensinnäkin aiheet ovat niin tylsiä ja toisekseen ne ovat niin noloja negatiivisuudessaan. Tilanne on säälittävä.

Miten Hesari voi jaksaa tehdä juttuja Järvenpäästä? Mistä koko ajatus on saanut alkunsa?

Äänestä

Järvenpää kun hoitaa sensuurilla lähilehdissä kirjoittamisen TÄTÄKIN jatkunut ainakin pian 15v päiväkod.. , sekä kaikenlainen kommentointi kaupungin työntekijöiltä ainakin aiemmin potkut uhalla hoidettu hiljaiseksi väki tai sairastumaan henkisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VaihtaneetHelsiinkiinkö kirjoitti:

Päiväkodin henkilökunta ei viihdy Järvenpäässä

https://www.hs.fi/kaupunki/jarvenpaa/art-2000005978821.html?ref=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu