Tervetuloa Veikkauksen Chat-palveluun. Kirjoita viestisi alle, palvelemme sinua mahdollisimman pian.
Tervetuloa Veikkauksen Chat-palveluun. Kirjoita viestisi alle, palvelemme sinua mahdollisimman pian.
14:22
Moi. Selittäisitkö, miten smagardin todennäköisyydet kolminkertaistuivat uudistuksen jölkeen
Siis ennen oli 1 : 10 000 ja nyt 1: 30 000
Eikä pallorajaa ole laskettu
Thnx
Asiakaspalvelija 14:23
Hei! Pieni hetki selvitän tuon, että saan sinulle oikean vastauksen.
14:24
Ok...
Asiakaspalvelija 14:25
Mistä sait tuon tiedon? Smaragdin todennäköisyys näyttäisi olevan 1: 10 000
14:25
1: 33 000
Lukee infossa
Ja voittamisia ei tosiaan enää tapahdu..
Eli onko lisätty botteja runsaasti vai mistä vaikeusaste johtuu?
Vanhassa smagussa oli 1: 10 000
Jos klikkaat smagardin infoa siis..
Ennen se oli 1 : 10 000
Asiakaspalvelija 14:27
Nyt löysin tuon kohdan kiitos. Pieni hetki vielä kyselen tuon mistä muutoksia siihen on tullut. Voin myös vastata sähköpostilla jos haluat?
14:27
Ok
Laita vaan spostina.
Erikoinen muutos
Koska pallorajaa eimkuitenkaannlakskettu
Thnx..
Asiakaspalvelija 14:29
Juu- Laitan sähköpostia tulemaan, kun saan vastauksen Mukavaa päivän jatkoa tältä erää
Jää odottelemaan vastausta.
Jännää, että ns asiakaspalvelijat eivät ole tietoisia tuotteistaan, joita ovat myymässä taikkamkysymyksiin vastaamassa. Sidenote.
Ebingon vaikeusasteen lisäys
1
125
Vastaukset
- Kkkklls
Hei!
Olit yhteydessä Chat -palvelumme kautta koskien eBingon Smaragdi -huoneen todennäköisyyksiä.
Sain vastauksen eBingosta vastaavalta henkilöltä. Pelin todennäköisyyksiin ei ole koskettu, joten niitä ei ole muutettu. Samat pallorajat edelleen kaikissa huoneissa. EBingoissa on vaikea laskea täsmällistä todennäköisyyttä, joten ohjeissa sen vuoksi "noin". Todennäköisyydet ovat siis pelissä pysyneet samoina, mutta nuo ohjeissa olevat todennäköisyydet on päivitetty vastaamaan lähemmäksi oikeaa. Tämä tapahtui reilusti jo ennen uudistusta. Päivityksillä ei siis ole vaikutusta peliin, vaan päivitykset ovat tuoneet asiakkaalle täsmällisempää tietoa.
Mukavaa päivän jatkoa
Hmmmm aijaha? Vaihtelé nyt vaan 10 000 -33 000 välillä... reaĺly?
Onko ketään matemmaatikkoa paikalla.. voiko tosiaam vaihteluväli olla kymmenienntuhansien ero..
Ja tosiaan samat bottinikeiksi epäillyt tuntuvat olevan pelkkiä pottivoittaia nykyään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan2004128- 2413304
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus12331En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.792245Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va851933Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2391589- 1361236
- 481208
- 151188
- 991111